2733
2739
عنوان

راه دور شوهر کنم؟؟

470 بازدید | 41 پست

خبر مرگم ۳۰ سالم شد ارشد دارم سرکار میرم ولی بختم باز نمیشه به خدا هیچی کم ندارم ولی یا خواستگارام خوب نیستن یا اگه خوبن یه جوری بهم میخوره باورتون میشه مامانم معرف ازدواجه نصف دخترای شهرو ننه ما شوهر داده دختر خودش ترشیده😐😩 میترسم دیگه بچه دار نشم خیلی هارو دیدم سن بالا ازدواج کردن یا بچه دار نشدن یا با کلی دوا درمون بچه دار شدن چیکار کنم یه خاستگار دارم از مشهد خودم اصفهانم کیس بدی نیست ولی از دوری مسیر میترسم تجربه دارین ازدواج راه دور چجوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین دیروز یه دختره رو که ۲۱ سالش بود یه کیس خیلی عالی براش معرفی کرده بود جشن نامزدیشون بود 

من اینو به کی بگم که ننه خودم دخترای مردمو شوهر میده من ترشیدم؟😐

2738

من رابطه‌م با خانواده‌م افتضاحه راه دور ازدواج کردم که کمتر ببینمشون🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ولی بازم خیلی اذیتم میکنن

اگر خیلی وابسته هستی بچه مردم رو بیچاره نکن ولی اگر مشکلی نداری که هر ۶ ماه ببینیشون برو

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
من رابطه‌م با خانواده‌م افتضاحه راه دور ازدواج کردم که کمتر ببینمشون🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ولی بازم خ ...

وابسته نیستم ولی اصلا تجربه زندگی راه دورو ندارم برا دانشگاهم هم کارشناسی هم ارشد شهر خودم بودم