2737
2739
طلافروش ها نود درصد از اون عوضی ها هستن دیروز رفتم طلافروشی طلامو بفروشم بهم گفت ۳۷۰۰ ازت برمیدارم ی ...

یاروبخدا کیفتومیزنه میگی دزد بود 

ولی آدم زورش میادخیلی محترمانه بادست خودت پولهات روبه این ها تقدیم میکنی

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چشم خانم تکرارنمیشه ... پولدارنیستم ولی چندسال یکبارهم راهم میوفته ،کلاه گشادی سرم میزارن  ...

الان شما خودت اصلا خوصله نداری واضح نمیگی چیکار کردن:/ فقط حروم خور صد تا چیز میبندی بهشون طلا تو کمتربن حالا ۲۴ درصد سودشه

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2731
الان شما خودت اصلا خوصله نداری واضح نمیگی چیکار کردن:/ فقط حروم خور صد تا چیز میبندی بهشون طلا تو کم ...

تازه با سود ۲۲ گرفتم

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
یاروبخدا کیفتومیزنه میگی دزد بود  ولی آدم زورش میادخیلی محترمانه بادست خودت پولهات روبه این ...

حالا تازه میخوای بفزوشی یه قیمت میگن بعد میگن البته طلا رو باید حرارت بدیمااا بعد که حرارت دادن قیمت پایین تر هم میاد حالا میخوای ازشون بخری وای جز به جز مالیات و کارمزد و هر کوفت دیگه ای حساب میکنن بعد میگن چرا طلافروشا دارن با پول میترکن و زن بچه هاشون بنز سوارن 

2738
یه سایت هست فرمول میده میتونی همونجا توی طلافروشیاجرت و سودی که میگیرن رو حساب کنی  چند روز پی ...

عجب 

۷تومن کمش بوده اینقدعادت کردن به قاپیدن پول

ببخشید اینو میپرسم این امضاتون که نوشتی حق گو فعالیت دارید؟؟ الان حرفی که زدید از نظر خودتون حق گویی ...

بله 

طلا قیمتش لحظه ای هست ینی طلا فروش هم طلا رو میخره سود کنه همونطور ک ما میخریم هم سود کنیم هم استفاده این قیمتای سر به فلک کشیده این چیزا رو همراه میاره تورم بی ارزش شدن پول ملی و......من درکشون میکنم

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
پارسال یکی تاپیک زده بود گوشواره خریده بود نری گوشوارش یه تیکه فلز انداخته بودن که سنگینتر بشه

😳😳😳کم کم شامل بقیه هم احتمالا بشه ویه روزی بیشترشون این بلاروبه سرمون بیارن

پارسال یکی تاپیک زده بود گوشواره خریده بود نری گوشوارش یه تیکه فلز انداخته بودن که سنگینتر بشه

به من انگشتر ۱۸ رو جای ۲۱ انداختن

خداروشکر فاکتورشو گم نکرده بودم

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
2706