2737
2739

طلاق بگیرخودت راحت کن اگه قراره خونه شوهرت هم کارکنی خرج خونه بدی خب واسه خودت کارکن وخرج کم.نگران نباش خداهست کمکت میکنه

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع دانشجویی سوارقطارشدم۵تاطلاقی توی۱واگن ومنم مجرد😁😂🤣🤣

یکی گفت شوهرت فقط معتادنباشه

یکی گفت کاش معتادبودودست بزن نداشت

اونیکی گفت کاش معتادبودودست بزن داشت ودزدنبود

اونیکی گفت کاش همه اینابودوبچه ننه نبود

یکی گفت کاش همه اینابودوکارداشت

بالاخره به این نتیجه رسیدم طلاق هاالکیه

چون اونیکی بااین مشکلی که خانم دیگه جداشده میسازه

ولی موردبچه ننه روقبول دارم

دخترعموی من بخاطراعتیادوعدم کارهمسرش طلاق گرفت

بچه اش۲سالش بود

رفت هتل کارگری

الان بچه اشدبیرستانیه

وخودش خونه وماشین خریده

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728
شما طلاق گرفتین

اره من سنم خیلی کم بود ۱۸سالم بود از۵صبح میرفتم سرکارهواتاریک میشدمیومدم خونه منم خانواده داشتم ولی هیچ کمکی نکردن البته الان ازدواج کردم

آدمک اخردنیاست بخند،،،آدمک مرگ همینجاست بخند،،،آن خدایی که بزرگش خواندی،،،به خدامثل تو تنهاست بخند.....
موقع دانشجویی سوارقطارشدم۵تاطلاقی توی۱واگن ومنم مجرد😁😂🤣🤣 یکی گفت شوهرت فقط معتادنباشه یکی گ ...

یچه ننه بودن و گوشی بودن و خائن بودن وحشتناکه بنظرم

برای من خیانت اگر باشه طلاق صد در صده.

2740
شما طلاق گرفتین

ببین من انقدرتوسن کم سختی کشیدم که بعداز۱۶سال هنوزخاطراتش اذیتم میکنه .این دندون لق بکن دیگه 

خوشبحالش که اینقدر جسوربوده

بچه اش رومیزاشت خونه طفلی ودرروقفل میکردوغذاش رومیزاشت جلوی دستش

وفقط صاحب خانه روخواهش کرده بودازپنجره نگاهش کنه سالمه یانه

مجبورشد

وگرنه زندگیش رونگه میداشت

شوهرش پسرداییش بود

داییش خیلی اذیت کردوبالاخره زندگیش روپاشوندن

وگرنه میگفت اعتیادش مهم نبود

خیلی اذیت شد

الحمدالله پسرش روخودش بزرگ کرده وخیلی پسرخوب وباادبیه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
الان چند سالتونه چطور طلاق گرفتی دلیل طلاقت الان خوشبختی

۳۵سالمه .اعتیادداشت کارنمیکرد،خیانت می‌کرد ،اره شکرخدا الان راضیم