2733
2734

مندیروز قهر کردم رفتم خونه بابام خسته شده بودم دیگه با کلی گریه و زاری رفتم خونهبابام اونا هم راهم دادن و سیر تا پیاز و براشون تعریف کردم همسرم به پدرم زنگبابامم جواب داد 

گفت خوب امانت داری کردی 

گفت چیکار کردم گفت هیچی هربلایی خواستی سرش اوردی

عجب مردی هستی تو

گفت خودمون حل میکنیم

بابام هم گفت عرضه داشتی خرابشنمیکردی که بخوای حلش کنی

اصلاح کردی خودتو بیا زنت و ببرنکردی پشت گوشتو دیدی زن  هم میبینی گفتتغییر میکنم بابامم گفت مثل همون قولی کهاون روز تو پارک دادی که اذیتش نکنی دست روش بلند نکنی مثل همون قول ها بدرد خودتمیخوره فردا میرم با یه مرد حرف میزنم میرم پیش بابات چون تو اگه مرد بودی دست روزنت بلند نمیکردی

بعد تماس بابام مادرشوهرم زنگزد چرا رفتی مگه ما باهم حرف نزده بودیم

چرا به خانوادت گفتی من درستش میکردم منمگفتم چندماهه دندون رو جیگر گذاشتم شما هم در مقابلش سکوت کردید دیگه گفتم بزرگترموارد عمل بشه

حالا شما میگید چیکار کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دیروز قهر کردم رفتم خونه بابام خسته شده بودم دیگه با کلی گریه و زاری رفتم خونه بابام اونا هم راهم دادن و سیر تا پیاز و براشون تعریف کردم همسرم به پدرم زنگبابامم جواب داد 

گفت خوب امانت داری کردی 

گفت چیکار کردم گفت هیچی هربلایی خواستی سرش اوردی

عجب مردی هستی تو

گفت خودمون حل میکنیم

بابام هم گفت عرضه داشتی خرابشنمیکردی که بخوای حلش کنی

اصلاح کردی خودتو بیا زنت و ببرنکردی پشت گوشتو دیدی زن  هم میبینی گفتتغییر میکنم

بابامم گفت مثل همون قولی کهاون روز تو پارک دادی که اذیتش نکنی دست روش بلند نکنی

مثل همون قول ها بدرد خودتمیخوره فردا میرم با یه مرد حرف میزنم میرم پیش بابات چون تو اگه مرد بودی دست روزنت بلند نمیکردی

بعد تماس بابام مادرشوهرم زنگزد چرا رفتی مگه ما باهم حرف نزده بودیم چرا به خانوادت گفتی من درستش میکردم منمگفتم چندماهه دندون رو جیگر گذاشتم شما هم در مقابلش سکوت کردید دیگه گفتم بزرگترموارد عمل بشه

حالا شما میگید چیکار کنم؟

2731
2740