2737
2734

۴ سالشه شب میگفت شکمم درد میکنه نوشابه خورده بود گفتم حالا شایدبه خاطر اونه شب خوابید الان بیدارشدم دیدم تو تب داره میسوزه ۳۹ بود تبش وبازم میگفت شکمم درد میکنه ....خیلی نگران شدم یعنی بازم ویروسیه ؟ از شانس منم همیشه مریضیاش میخوره به پنجشنبه جمعه که دکتر خودش نیس 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره ویروس دقیقا دختر منم اینجوری بود. گوارشیع، حداقل اورژانس ببر، یل درمانگاه

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ک دنیا ب دوری ز اولاد زهرا نیارزد
2728
اره ویروسه ببرش دکتر تب واقعا بده ببر ی دکتر دیگ حتما ببرش

دکتر خودش دارو دادنی زود خوب میشه الانم مطب باز نیس باید ببرم درمونگاه اونام نه آزمایشی مینویسن نه درست حسابی معاینه میکنن یه استامینوفن میدن 😑😑خیلی استرس گرفتم قبلا تب میکرد تو خواب ناله میکرد من متوجه میشدم تب داره الان اصلا نفهمیدم کی تب کرده 

برای دل درد دکتر همیشه.  شربت دیسیکلومین و  اندانسترون میداد 

برای تبم ک شیاف 

ولی هر دکتری شد ببر 

بچه ویروس گوارشی نگرفته باشه خدایی نکرده

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738
به بچه چهار ساله نوشابه میدید بخوره!!!!!!!! ببرش اورژانس خودسرانه نمیشه چیزی داد 

زیاد نمیخوریم که سالی نهایت یکی دوبار بخوریم اونم دیشب شوهرم هوس کرده بود گرفته بود همیشه با آب قاطی میکردیم دیشب خالی خورد وبعدش شکم دردش شروع شده بود این منو به اشتباه انداخت ...اصلا اسم بیمارستانو نیار اصلا خاطره خوبی ندارم برم تو نت بگردم ببینم متخصص کودکانی هس که امروز مطبش باز باشه

امروز ک معمولا تاظهر متخصص ها هستن جای دیگه ای ببرینش

عههه واقعا؟دکتر این پنجشنبه ها کلا نیس قبلا چند تا دکتر دیگم زنگ زدم نبودن برم تو نت متخصص کودکان پیدا کنم زنگ بزنم اگه بود ببرم میترسم عفونت ادراری باشه اخه یه بار اینجوری شده بود عفونت ادراری داشت