2733
2739
عنوان

خانومای باردار بیایید

278 بازدید | 27 پست

من هفت هفتمه یه کم فقط تهوع دارم اونم میادو میره تا حالا منجر ب استفراغ نشده

من نه ویار دارم و نه تهوع فقط هر ا گاهی زیر دلم یکم درد میکنه آیا طبیعیه؟ ضمنا دکترم ویتامین دی نوشته سی تا هروز یه دونه هروز یه دونه ویتامین دی زیاد نیست؟؟؟دسترسی ب دکترم ندارم نمیدونم شاید داروخونه اشتباه نوشته روش شماهم هروز یه دونه میخورید؟

نه عزیز همون روزی یه دونه درسته نگرران علایمتم نباش منم همون جوری بودم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ویتامین دی هزار باید شبی ی دونه بخوری چون دوزش پایینه و اگه باردار هم باشی دیگه صددرصد باید بخوری بدنت نیاز داره 

راجب بقیه چیزام نمیدونم چون هنوز باردار نشدم 

ولی فکر کنم طبیعی باشه به خودت استرس نده 

مارو هم دعا کن خدا لایقمون بدونه بهمون نینی بده🥺

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 🥰  خدایا یه نینی خوشمل سالم بزار تو دلم😻🥲 
2740
تو دلیت مبارکت باشه عزیزم😍 بله ویتامین د ۱۰۰۰ روزی یدونه

منونم عزیزم 

خارش چی من خارش واژن هم دارم ب دکترم گفتم توجه نکرد فقط یه چن تا ازمایش نوشت هنوز سونومو انجام ندادم

مبارکت باشه گلم حالتایی ک داری طبیعیه منم همینطور بودم 

ویتامین دی خییییلی ضروري حتمن بخور دکتر واسه من ۲ هزار تجویز کرد هر روز میخورم..شما ک دکتر نمیری حتمن حتمن خانه بهداشت برو گلم

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت

از نظر درد یادم نمیاد درد داشتم یا نه،ولی همین که خونریزی یا لکه نداشته باشی اوکیه 

تهوع هم تا ۳ ماه اینا طبیعیه،من تا نزدیک ۴ ماه داشتم تهوع

البته بیشترین حدش از ۱۰،۱۱ هفتگی بود تا ۱۴،۱۵ هفته

بدن با بدن متفاوته 

منونم عزیزم  خارش چی من خارش واژن هم دارم ب دکترم گفتم توجه نکرد فقط یه چن تا ازمایش نوشت هنوز ...

والا دروغ چرا  اونو نمیدونم خودم نداشتم

خانما تعیین جنسیت توی ان تی چقدر درسته؟

از نظر درد یادم نمیاد درد داشتم یا نه،ولی همین که خونریزی یا لکه نداشته باشی اوکیه  تهوع هم تا ...

من ۲۷ هفته ام گلم هنوز تهوع دارم بستگی ب بدن داره واسه بعضیا تا آخر بارداری هس

گذشتم  از گذشته ای ک گذششت