2733
2739
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11910 بازدید | 219 پست
عزیزم شما واسه خودت کار میکنی درامدت متغیره به میزان زحمتت درامد داری ولی من واسه دولت کار میکنم هر ...

نه خیر 

کارمندم

تازه اصلا پاداش و اضافه کاری هم نداریم

تازه تو ایام رمضان افطاری داشتیم کل سفره رو خودم درست کردم دو روز وقت برد

تازه کارهای فرهنگی رو با همراه خودم باید هماهنگ کنم ماهی ۱۰۰ شارژ به صرفه کم میاد 

همه مشاغل سختی دارن ولی چاره ای نیست

حقوقشون مثل اکثر کارمندای دیگه است با ساعت کاری موظفی ماهانه نصف بقیه کارمندا و چهار ماه تعطیل در س ...

نه دیگ مثلا به یه پرستار بجز حقوق کارانه و اضافه کاری میدن و کلی امتیاز دیگ معلم هیچ امتیازی نداره و حقوق محدود اضافه کاری ام نمیتونه وایسه 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خیر  کارمندم تازه اصلا پاداش و اضافه کاری هم نداریم تازه تو ایام رمضان افطاری داشتیم کل س ...

شغلتون چیه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

والا حرف از حقوقم بزنن، یه عده حسود میان میگن مگه چیکار میکنید

حالا خودشون تحمل دوتا بچشونو ندارن شوت میکنن مدرسه از دستشون خلاص باشن، معلما با چندرغاز حقوق مجبورن 30،40 تا تحفه ی اونا رو تحمل کنن، واقعا شعور بعضیا کمه،  تحمل یه مشت بچه ی کوچیک با اخلاقیات متفاوت و زورگویی های مدیر و اداره خیلی سخت تر از کارهای ازاد و خانه داری و... است

حالا یکی ک میخواد معلمیو با کار درمعدن مقایسه کنه واقعا عقلش کمه،

همه حق انتخاب. دارن، بشینن درس بخونن بیان معلمی اگه بقول خودشون معلما بیکارن، بیان معلم شن خوب!! از حسودی میترکن بعضیا

خواهی نشوی #همرنگ/                         رسوای #جماعت شو.... 😪
2731
تازه باید دوبرابر تحصیل برن توی یه دهات خدمت کنن الان خواستگار من ۸ سال باید بره توی یه دهات به اضاف ...

فرهنگیان خونده؟؟

بجای مقرری ازتون بردن قبلنا که مقرری نداشتن دانشجو معلما ولی انگاری الان تصویب شده ازتون بردارن  ...

تو همین تاپیک دارن میگن شما خیلی طلبکارین

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
2740
حالا چرا انقدر گارد گرفتی شما ؟ مگر به شما خرده گرفت به سیستم اموزش کشور ایراد گرفت . وگرنه هفتصد تو ...

والا گف شما بی عرضه این و حق بقیه رو خوردین

اینا رو اگ با من نبود پس با عمه خورزو خان بود؟

ببخشید نمیتونم بگم چون زیادی تاپیکام اطلاعات دادم میترسم شناسایی بشم ،

کسایی که دبیری میخونن زیست فیزیک شیمی ریاصی اندازه خود دانشجویان علوم پایه اذیت میشن 

من خودم الان دارم پاره میشم زیر درسا هیچ درس اسونی نداریم

من نمیدونم رشتتون چیه ولی یه سر به سر فصل های دروس علوم پایه بزن

نه دیگ مثلا به یه پرستار بجز حقوق کارانه و اضافه کاری میدن و کلی امتیاز دیگ معلم هیچ امتیازی نداره و ...

خب اینم در نظر بگیر اون پرستار خیلی ساعت کاریش از معلم بیشتره معلما شیفت شب ندارن تعطیلات و پنجشنبه جمعه ها خونه ن ما این چیزا اصلا واسمون معنی نداره همش شیفتیم پس قدر حقوقتون بدونید

عزیزم من خودم فرهنگیان اصلا نزدم چون علاقه ای ندارم واقعا  تقصیر شماهم نیست ، این مشکل سیستم ا ...

هر رشته ای سختی خودشو داره

2706