2737
2734
عنوان

دانشجو معلما چقدر حقوق واستون ریختن😐😲

| مشاهده متن کامل بحث + 11675 بازدید | 219 پست
اون دیگه به شما فک نکنم مربوط بشه، سلیقه و اهداف خودم رو دنبال کردم، این یک عرضه و مهارت داشتم از ۱ ...

حق خوری چیه😐😐😐😐

از اول سیستم فرهنگیان همین بوده در عوضش تعهد میده

مارم بی عرضه خطاب نکن معلمی دوست داشتیم شما تعهد نداری ولی ما داریم 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
واقعا برای این حجم از حسادت متاسفم

چه ربطی ب حسادت داره

همه دانشجو ها درس میخونن ولی پولی نمیگیرن

دانشجو های فرهنگیان برا درس خواندن پول میگیرن باید خوشحال باشند

حالا یکی واقعیت رو بهتون یادآوری کنه میشه حسود ،جالبه؟😂😂😂

یکم سنجیده تر برخورد کنید شما در آینده معلم میشیم این رفتار بعیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لعنت بهشون همه دشمن معلمان کمترین درآمدم دارن در حالی که مهم ترین شغل تو جامعه همین شغل معلمیه باید ...

تو همین تاپیک رو نگاه کن

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
اون دیگه به شما فک نکنم مربوط بشه، سلیقه و اهداف خودم رو دنبال کردم، این یک عرضه و مهارت داشتم از ۱ ...

منی که با رتبه هزار نتونستم فرهنگیان برم چی بگم 

چون اون سال داشتن تربیت معلم و تبدیل به فرهنگیان میکردن اصن دانشجو نمیگرفتن سال ۸۹ 

رفتم یه رشته دیگه دانشگاه دولتی . تا الانشم بیکار 

با اون همه تلاش واسه کنکور 

2728
همینم خوبه    واسه رشتهه های دیگه همینم نمیدن

مشکل اینجاس ک دانشجو ها رو حرف این عزیزان حساب باز کردن

الان شما میگی من با بدهی هام چیکار کنم؟

واقعا نه معلم وقتی از پس خرجای اولیه زندگیش برنیاد چطوری میتونه با انرژی و حال خوب بره سرکلاس 🥲

یه استاد تمام شریف دعوت کرده بودن دانشگامون میگفت تو راه فرودگاه راننده تعریف میکرد که دبیر رسمی اموزش و پرورشم میگفت خیلی ناراحت شدم شان معلم این نیست💔

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740
برا اینکه همیشه طلبکاران خیلیا شون هم انجام  وظایفو تدریس خوبی ندارن

چون اعصاب و روان خوبی ندارن با این حقوق کم کسی اعصاب براش نمیمونه

حق خوری چیه😐😐😐😐 از اول سیستم فرهنگیان همین بوده در عوضش تعهد میده مارم بی عرضه خطاب نکن معلمی ...

پر از تعهد و محدودیته

رژ لبی ک اون خانم تو دانشگاه میتونه بزنه، منِ نوعی نمیتونم بزنم

پر از تعهد و محدودیته رژ لبی ک اون خانم تو دانشگاه میتونه بزنه، منِ نوعی نمیتونم بزنم

حالا این واقعا نسبت به بقیه سختیاش مهم نیست

تعهد بالا 

حقوق کم 

وسط سال نمیشه مرخصی گرفت

نمیشه انتقالی گرفت

چه ربطی ب حسادت داره همه دانشجو ها درس میخونن ولی پولی نمیگیرن دانشجو های فرهنگیان برا درس خواندن ...

اگ قرار ب حقوق دادن ب همه دانشجو ها باشه، اوکی، اونا هم باید مثل ما محدود باشن و تعهد بدن

حسادت نیست ولی واقعا بی عدالتیع ، دانشجوی معلمی والا درساشم خیای راحت تراز رشته ماعه 

ولی من خودم بشخصه کلی دارم هزینه میکنم با اینکه روزانه ام و هر ماه باید دو برابر حقوق شما بزرگوارا پدرم برام واریز کنه