2737
2734
عنوان

بعد میگن خواهر شوهر بده

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 48 پست
عزیزم کی گفته کرم نپوشیم اصلا کرم هیچی کی تعیین می کنه لباس کار شده بپوشیم یا نه ،ما فقط میگیم کسی س ...

نه خب عروس اصلا حق نداره بخواد دستور بده چی بپوشین چی نپوشین، ولی خب کلا میگم برای عروسی رنگ لباس عروس نپوشید، دیگه کار شده و اینا که ربطی نداره عروسیه دیگه، شما زیاد سخت نگیر بپوش لباستو 

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی اصلا چرا باید ازش احازه بگیری چی بپوشی وا اصلا برام قابل هضم نیست کسی بهم اینحوری بگه دادشتو ...

همین ی داداش دارم دهن ما رو صاف کرده با این زنش ما جرات نداریم هیچی بگیم ک خانم بهش برنخوره بخدا نمیخام برم اصلا مادر بنده خدام گناه داره از دیروز همش داره حرص میخوره ک داداشت گناه داره 

جالبیش اینه همه موارد عروسیشم من باید اوکی کنم ک تخفیف بگیرم چون بلاگرم 

میخاد مو رنگ کنه ب من میکنه 

ناخن ب من میگه 

منم ب رو خودم نمیارم میگم اشکال نداره ب خاطر داداشم ولی دیگه دیروز نوشتم براش تو خونواده ما جای کوچیکتر بزرگ‌تری جا بجا شده 

آخه این سوال پرسیدن راجع به لباس تون احترام به چی هست؟

کرم چه ربطی به عروس داره.عروس یا سفید میپوشه یا شیری.

کار شما اشتباه بوده به اون چه ربطی داره شما چی میپوشی.باور کن اگه نمیپرسیدی اونم ککش نمیگزید چی پوشیدی

تو اگه نخبه بودی آمریکا و اسراییل ترورت میکردن نه اینکه تشویقت کنند.
2728
آخه این سوال پرسیدن راجع به لباس تون احترام به چی هست؟ کرم چه ربطی به عروس داره.عروس یا سفید میپوشه ...

احمق و بیشعورم اخه ،نفهمم،مادرش رفته لباس پر کار نقره ای دوخته فقط مشکلش منم 

2738

ببخشید ع ن ش رو دراورده دیگه زن داداشت 😐😕🎈

🎈م‍‌ن خ‍‌د‍‌م م‍‌ث ر‍وان‍‌ش‍‌ن‍‌اس‍‌ا ص‍‌ح‍‌ب‍‌ت م‍‌ک‍‌ن‍‌م م‍‌ث #ر‍وان‍‌ی‍‌ا ع‍‌م‍‌ل ..!.😅🥀️🎈🚶🏼‍♀️
همین ی داداش دارم دهن ما رو صاف کرده با این زنش ما جرات نداریم هیچی بگیم ک خانم بهش برنخوره بخدا نمی ...

پر روش کردی بش رو‌نده پس فردا میشینه تصمیم میگیره براتون  ت کار خودتو بکن همچین ادمایی باید بهشون بی اهمیت باشی وای قربون زن داداشم برم خیلی با شعوره با اینکه ازمون سنش بزرگترع  همیشه سعی میکنه  خوشحالمون کنه ن ناراحت منم یدونه داداش دارم 

احمق و بیشعورم اخه ،نفهمم،مادرش رفته لباس پر کار نقره ای دوخته فقط مشکلش منم 

دور از جون.ولی کار خودت و بکن.رنگ کرم و نمیدونم ولی حتما کار شده رو بپوش

تو اگه نخبه بودی آمریکا و اسراییل ترورت میکردن نه اینکه تشویقت کنند.
اشتباه کردی ازش پرسیدی 

میدونم نفهمی کردم ولی خب باید همون موقع رک بهم میگفت نه ک بعدش ک خریدم بگه 

کلا نوشته روشن و پرکار نپوشید نقره ای صورتی ابی روشن نپوشید کرم نود شیری نپوشید 

پر روش کردی بش رو‌نده پس فردا میشینه تصمیم میگیره براتون  ت کار خودتو بکن همچین ادمایی باید بهش ...

مال ما برعکسه 

دعوتش کردم خونم براش تولد گرفتم واسش طلا کادو گرفتم 

فرداش اینجوری زبونش دراز شد