2737
2734
عنوان

بعد میگن خواهر شوهر بده

893 بازدید | 48 پست

نمیدونم بیدارید یا نه ولی از حرص دارم می ترکم من یه زن داداش دارم ۲۳سالشه ولی از نظر جسه حداقل بهش ۲۷ می خوره بعد من سی سالمه و دو تا بچه هم دارم ولی ریز نقشم و بی بی فیسم خدای من شاهده ک قصد تخریب ندارم 

حالا ما هر دفعه مجلس میریم و من میکاپ دارم و خیلی عوض میشم درد سر داریم

چون برا عقدشونم من با این که لباس آبی طوسی پوشیدم چون میکاپ می شم تغییر می کنم حسادت کرده بود  

حالا ۲۷ام عروسی داداشمه 

رفته دقیقا میکاپ کاری که من همیشه میرم پیشش رو رزرو کرده با ۴تا ساقدوشاش که بنده خدا دیگه وقت نکنه ب من وقت بده من کوچکترین حرفی نزدم چون گفتم چیزی ک زیاده میکاپ کار 

بابت لباس از قبل ازش پرسیدم من بخام کرم بپوشم مشکلی نداره ایشونم گفت نه بپوش کلی مدل از لباسایی که دوس داشتم نشونش دادم گفتم ببین من اینا میخام بپوشم دارم ازت می پرسم فردا روز حرفی نشه 

حالا من رفتم پارچه کرم خریدم 

ایشون ی لیست از رنگا رو فرستاده که اینا رو نپوشید 

من میخام جلوه کنم😕

ینی کلا رنگ روشن نپوشیم 

بعد گفته کار شده و سنگ دوزی نپوشید چون من خودم ساده دوس دارم بپوشم 

الان شما بگید من چکار کنم؟؟بهش گفتم من از سر شعور و احترام قبلش ازت مشورت گرفتم همه مردمم تابع شما نیستن من پارچمو خریدم سفارش دوختم دادم 

پیام داده شما برید عروسی من نمیام 

بگید من دقیقا چکار کنم داداشمم نوشته ما ناراحتیم تو کرم خریدی 

منم نوشتم تو نمیتونی نیای عروسی ولی من می تونم نیام 

حالا بگید من چ غلطی کنم 

خب ببین اون باید همون جا میگفت که کرم نخر شما هم کلا باید خودت بدونی برای عروسی رنگای سفید و کرم و نباتی که رنگ لباس عروسن نباید لباس بپوشی، دیگه شده کاریش نمیشه کرد بپوش دیگه حیف هزینه کردی

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بی محلی عزیزم احترام زیادی به کسی نزار و مشورت بی مورد نگیر هرکار دوست داری انجام بده طبق سلیقه ات ایشون خوشش نیومد از سر حسادته بحثم پیش اومد به داداشت بگو مشکل چیه و تموم 

2731
2740

کرم نپوش... پارچه کرم و بزار بعد

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم
کرم نپوش... پارچه کرم و بزار بعد

بهانه دست این طور آدم ها نده

من توی ایتا دو تا کانال خیلی خوب رو دنبال می کنم‌... خیلی خیلی عالی هستند... بهتون توصیه می کنم حتما برید به نگاه بهشون بندازید.راستی من هیچ نفع و سود مالی برام نداره (منظورم دوستانی هستند که می گن تبلیغ می کنی )  اگر هم تبلیغه، تبلیغ کار بسیار مفید و قشنگ  دوتا متخصص هست که من خودم  ازشون استفاده می کنم. کانال طب بنیاد مصیرhttps://eitaa.com/masirbonyad_ir         _____ و دومی کانال همسران خوب  هست... فوق العاده است _____   https://eitaa.com/hamsaranekhoob    ___  در مورد کانال همسران خوب توی یک تاپیک قبلا توضیح دادم.. توی تاپیک های من تاپیک "  اونهایی که دارن با مشکلات دست و پنجه نرم می کنن"..برین توش... کامل توضيح  دادم

یعنی چی اصلا چرا باید ازش احازه بگیری چی بپوشی وا اصلا برام قابل هضم نیست کسی بهم اینحوری بگه دادشتو چ خودشیرینه عروسی همین داداشته ک اینحوری میگه ب ولله  من باشم پامو نمیذارم عروسیش 

خب ببین اون باید همون جا میگفت که کرم نخر شما هم کلا باید خودت بدونی برای عروسی رنگای سفید و کرم و ن ...

عزیزم کی گفته کرم نپوشیم اصلا کرم هیچی کی تعیین می کنه لباس کار شده بپوشیم یا نه ،ما فقط میگیم کسی سفید نپوشه حالا من احترامم گذاشتم پرسیدم ناسلامتی منم تک خواهر دامادم همین ی دونه داداشم دارم برم لباس معمولی بپوشم اونم با سی سال سن ؟

من دوست دارم سفید بپوشم تاج بذارم 

😅😅😅 عاقاااا نکنین خب 

در کل که نباید عروس گله کنه و دستور لباسی بده به بقیه 

ولی درست و معقولش اینه بقیه هم تا حدودی رعایت کنن

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️