2737
2739
عنوان

چجوری با دبیرم صمیمی بشم؟

109 بازدید | 9 پست

این دبیرم خانمه و مدتی زیاد هم تا پایان سال تحصیلی نمونده و هر هفته چند بار میبینمش چه موضوع بحثی باهاش بندازم و باهاش صمیمی بشم و چجوری رفتار کنم

معلم ریاضیمونه و خیلی خوشم میاد ازش

حالا قحطی دختر که هم سن خودت باشه اومده. میخوایی صمیمی بشی باهاش درباره چی بحرفی؟ 

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درساتو خوب بخون که حداقل به وقت و دلسوزیش احترام گذوشته باشی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2731

مث من 

یبار رفتم زنگ تفریح بغلش کردم 

گفتم خاهشا فکر غلط نکن 

جدا از بحث شاگرد معلمی برای نمره اینا نمیگم 

من وقعا شخصیتت رو دوس دارم 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

هعییی یاد حس های اون موقع های دبیرستانی خودم و دوستام میفتم.چند سال دیگه به این روزها میخندی و میگی اصلا واسه چی میخواستم صمیمی شم.حالا بعدشم میری دانشگاه کراش زدن های اصلیت شروع میشه  

2738
نمدونم از مدلش خوشم میاد کلا

منم یادمه یه دبیر جدید برامون اومد که متوجه شدیم از آشناهای مدیره و این آوردتش، دیگه باهاش لج کردیم گفتیم این تدریسش خوب نیست و...ازش خوشمون نمیاد. اما کم کم عاشقش شدیم ، من خودم خیلی دوسش داشتم. الان ۲۸ سالمه و دارم آزمونای استخدامی دبیری رو شرکت مسکنم اگه قبول شدم دوست دارم شبیهه اون باشم که دانش آموزا دوسم داشته باشن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋