2737
2739
عنوان

چرا انقدر کرد ها دلنشینن؟ ♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 39 پست
سلامت باشن حالا چیکار کنیم؟!

کردی؟

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا تاپیک راجب کردا اینقدر زیاد شده🤔

والا همه قوم ها اصالت دارن قشنگ دارن خوب دارن بهترینن و هیچ قومی نسبت به قوم دیگه برتری نداره تو قوم کرد هم خوب و بد هست منها قوم های دیگه تند تند تاپیک نمیزنن راجبه خودشون با این تاپیک زدن ها نمیدونم چی آید میشه

این و میبینی 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منم میبینم
2731
والا همه قوم ها اصالت دارن قشنگ دارن خوب دارن بهترینن و هیچ قومی نسبت به قوم دیگه برتری نداره تو قوم ...

مشت ان است که خود بوید 

من سر این مسئله یه هفته تعلیق شدم

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
کورد ها و ترک ها 

والا ندیدم🙂

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2740