2733
2734

شما قطعا فامیل بقیه اطرافیانتون محسوب میشین مگه نه؟ شما عمه خاله دختر عمو محسوب میشین

تو واقعیت کسی نمیتونه بیاد بهتون بگه دخالت نکنید که 

نمیتونه بگه با سوالاتون آدمو زجر ندید که 

نمیتونه بگه بتوچه 

تروخدا خودتون شعور داشته باشید 

درک کنید آدما رو ..بقران حق الناس هست از جای دیگه ضربه میخورید از جای دیگه فشار روحی بهتون وارد میشه 

اینکارو نکنید 

اگه زن و شوهری دارن جدا میشن انقد برا خانم و اقا و اون بچه بدبختی که این وسطه نظر ندید بخدا با سکوتتون یک دنیا دعا پشت سرتونه 

انقد به دختر پسرای مجرد فامیل فشار نیارید که ازدواج کن 

مشکلات خانوادگی اینده و گذشته رو تو صورتش نکوبونید 

هی تحت فشار روحی قرار ندید ازار اذیت نکنید بقیه رو 

اگه یکی اندازه موها سرش پشت کنکور نشست خودش حالیشه که جوونیش رفت خودش میدونه دانشگاه و بقیه رشته ها هس 

شاید شرایط و مشکلاتی داره که نمیخاد به شما بگه شاید مجبوره 

اگه کسی بچه نداره انقد نگین بچه بیار نظر ندین برو پروشگاه یا ....

بخدا دل منو خیلیا سوزندن با چی؟ فقط با نظر دادن و امر و نهی کردنشون با سوال جواب که منو تو منگنه میزارن 

عذاب میکشم 

منم آدمم تا یه جایی کشش داریم 

ما فقط خودمونیم و خدا 

والا ن تو زندگی بقیه دخالت میکنیم ن بقیه‌تو زندگی‌ما من‌ حتی تو زندگی خواهرم دخالت نمیکنم چه برسه فامیل 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان همه میان میگن ما دخالت نمیکنیم، من جمله خودت که فکر میکنی تاحالا حرفی نزدی که دل بقیه بشکنه

خداییش کاری ب کار کس ندارم 

اگ سوال بپرسم حس کنم طرفم حرصش گرف از سوالم

یا تو جواب دادن اکراه داش دیگ ادامه نمیدم

2728

کلا با فامیل رفت و امدی نداریم 

درنتیجه ن چیزی میگیم نه چیزی میشنویم

ولی خب ب منم میگن عه بجه نیاوردی 

منم میگم خرجش میدی بیارم

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740
خداییش کاری ب کار کس ندارم  اگ سوال بپرسم حس کنم طرفم حرصش گرف از سوالم یا تو جواب دادن اکراه ...

همه همینو میگن عزیز دلم، اونا روشون نمیشه بگن اسی جان دل ما شکست از حرفت، حالا کامنتا رو بخونی میفهمی الان همه میگن ما کاری به کسی نداریم 😄😄 معلوم نیست اونایی کاری به کسی دارن کجان که پیداشون نیست 😅 ماها کور خودمونیم و بینای بقیه، ماها عیب اخلاق خودمون رو قبول نداریم

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

نه

البته با این کناره بودن و هیچی نگفتن خیلیا فکر کردن هیچی نمی‌فهمم و اذیتم کردن طوری که یه بار از خودم دفاع کردم باهام قهر کردن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
همه همینو میگن عزیز دلم، اونا روشون نمیشه بگن اسی جان دل ما شکست از حرفت، حالا کامنتا رو بخونی میفهم ...

درستع قبول دارم 

اما در کل من خودم از این جرفا عذاب کشیدم ک تاپیک زدم 

این چیزا شخصیه یکی دلش نمیخاد توضیح بدع 

دیگ چیزای شخصی بدیهیاته همه میدونن