2737
2734
لازم نیست کاری بکنی یکدفعه ای دست میپیچونی دور مچش دستش باز میشه  

چندصد بار تکرار کنه؟ هی بدوئه هی بگیرتش دستش رو بپیچونه؟ یه دفاع کارآمد بگو

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی میشه؟  من ترسوام همیشه از سرکار برمیگردم تو کوچه میترسم کسی بهم حمله کنه یعنی میشه اینج ...

کاری نداره آیه‌الکرسی رو حفط کنی همیشه بخون ازت در برابر هر چیییییزی حفاطت میکنه

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
یعنی میشه؟  من ترسوام همیشه از سرکار برمیگردم تو کوچه میترسم کسی بهم حمله کنه یعنی میشه اینج ...

اره بهترین دفاعه در مقابل آقایون... محکم بزنی اگه ناقص بشه باید دیه یه آدم کاملو بدی فک کنم

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
2731
چندصد بار تکرار کنه؟ هی بدوئه هی بگیرتش دستش رو بپیچونه؟ یه دفاع کارآمد بگو

😁🤦‍♀️🤣 تصور کردم خندم گرفت 

فکر کن اونم وایسه  اینجوری نگات کنه😐🙄

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
😁🤦‍♀️🤣 تصور کردم خندم گرفت  فکر کن اونم وایسه  اینجوری نگات کنه😐🙄

😂😂😂😂

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2738
حساس ترین قسمت مرد،،، ب ی ض،،،، می‌باشد، فورا و بدون فوت وقت به اون قسمت حمله کنید،، با دست باشه بهت ...

به اون قسمت حمله کنید 🙄

با دست باشه بهتره 🙄

مرد هم که هستی

خجالتم خوب چیزیه قشنگ معلومه هدفت چیه اول صبحی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
چی گفتی؟! با دست باشه بهتره؟!🫢🫢🫢🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

بستگی به موقعیت داره، اگه موقع گلاویزی باشه، دست بهتره چون نمیشه از پا استفاده کرد، برای استفاده از پا نیازه که یه فاصله حداقلی با طرف داشته باشی

آقا هستم🙂
🤣😂😁😅🤣😆😅🤣😂🤣😂😝😝😝😝😁😁😁  منم خندم گرفت روم نشد رپلای بزنم آقاس خخخخ

😬😬وایی پیاممو پاک کردم متوجه نشدم آقاست

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
اره بهترین دفاعه در مقابل آقایون... محکم بزنی اگه ناقص بشه باید دیه یه آدم کاملو بدی فک کنم

کسی که زن و بچه مردم رو اذیت میکنه حقشه ناقص بشه

دیه رو میدم ناقصش میکنم

کوچه ما معتاد بازاره 

میترسم میرم تو کوچه 

🤣😂😁😅🤣😆😅🤣😂🤣😂😝😝😝😝😁😁😁  منم خندم گرفت روم نشد رپلای بزنم آقاس خخخخ

اوه من ندیده بودم🫢🫢🫢🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

به اون قسمت حمله کنید 🙄 با دست باشه بهتره 🙄 مرد هم که هستی خجالتم خوب چیزیه قشنگ معلومه هدفت چی ...

اشتباه میکنید،، چون مرد ها به این موضوع دردناک حتی فکر هم نمیتونن بکنن،، ولی من واسه کمک نقطه ضعف رو لو دادم،، البته فک کنم خیلی خودمونی گفتم🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️

آقا هستم🙂
کسی که زن و بچه مردم رو اذیت میکنه حقشه ناقص بشه دیه رو میدم ناقصش میکنم کوچه ما معتاد بازاره  ...

🤣🤣🤣🤣🤣 وایی خخ. فکر کن اینکارو بکنی  با یکی فرداش همه  تورو میبینن راهشون کج میکنن  در میرن🤣🤣🤣🤣🤣

2706