2733
2739
عنوان

۴۰روزه گوشت نخوردم اماهنوزنمردم

975 بازدید | 57 پست

سلام

کسی بوده یهووازگوشت بدش بیاد

هرنوع گوشتی بدم میاد

فقط کوبیده میخورم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از بچگی اینجوری هستم

چه خوبه

جاریم هم نمیخوره کم خونی هم نداره

ولی من ازقبل ماه رمضان بدم اومد

الانم کمی میخورم میگم به خودم تلقین نکنم ولی کلاحالم بدمیشه

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2728
همین امروز کوبیده بخورید. خوردن زیاد ضرر داره نخوردنش هم ضرر داره

دیروزجاتون خالی زرشک پلوبامرغ درست کردم

فقط کمی آب مرغ تونستم بخورم

هرکارکردم بدم میومد

من از بچگی اینجوری هستم

دختر عمه منم ۵ سالشه همینجوری عه حتی اگ تو ی غذا چند تا تیکه کوچیک هم باشه نمخوره ❤😂

زیاد فکر میکنم ب هرچیز مسخره ای بارها و بارها مخصوصا اگر برایم زیاد اهمیت داشته باشد.حساس میشوم،درون خود میریزم و بدتر از همه نمیتوانم هیچکدام از این هارا نیز بگویم؛ درنهایت هم میدانم همین نابودم میکند.🙂🗿این حس تعهد انسانه ک  باعث موفقیت میشه نه تعداد افرادش🐺🧹 پاترهد⚡🧙‍♂️🧹خانه ام ابریست امادر خیال روزهای روشنم.نیما یوشیج:)
2740
عنوان تایپیکتونو دیدم گفتم از بی پولیه !خواهرمنم این مدلی بود گیاهخوار بود تاچندسال ولی بعدش میل به ...

😁😂🤣🤣

همسایه مون دستش خالیه

میگه آه من گرفته

بااینکه من هرچی میپزم به عنوان ندری براش میبرم

البته باخنده میگه بنده خدا

من اصلا نمیتونم گوشت گوسفندی بخورم واقعا می‌خوردم می‌خوام بالا بیارم دست خودمم نیست خیلی بابت این موضوع ناراحتم که انقد بدغذاام

این خانم خوشگل کیه که داره این امضارو میخونه؟  (در آستانه ی یک فروپاشی. خب خب خب اولا پروفایلم هیو جکمن بازیگر مورد علاقمه،دوما سلام،سوما کاربری دوممه

بله همسر من 

فقط مرغ میخوره

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736