2737
2739

منم الآن میفرستم برامنم دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

فقط خدااااااااااا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اخه دیگه خسته شدم

ناامید نباش این متن من رو بخون ببین چقدر گرفتارم اما بازم ناامید نمیشم چون ناامید شدن گناهه همه گرفتاری دارن 

آبجی برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

فقط خدااااااااااا 
ناامید نباش این متن من رو بخون ببین چقدر گرفتارم اما بازم ناامید نمیشم چون ناامید شدن گناهه همه گرفت ...

عزیزم انشاالله زودتر مشکلت حل بشه رابطت با شوهرت درست بشه گلم 

برات سه تا حمد خوندم❤️

خوشا چشمی که خواند حرف دل را✨
2706