2737
2734
عنوان

شرایط طلاق کدومو قبول کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 69 پست
ببينه دلت با زندگيه يا خوشي زده زير دلت

نمیدونم یه سریا میگن این زیر سرش بلند شده چون قبلا هم بی دلیل دادخواست طلاق داده بود 😞 بعد واسه همین میگن که نکنه الان بگی باشه میام‌خونه ولی طرف دنبال امضا طلاقه و تو بمونی و بچه و …..

نمیدونم یه سریا میگن این زیر سرش بلند شده چون قبلا هم بی دلیل دادخواست طلاق داده بود 😞 بعد واسه همی ...

امضا نده بذار جونش در بياد

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شرایط شما خیلی سخته، ببین هیچ پدر و مادری راضی نمیشند که چه پسرشون چه دخترشون از تنها فرزندشون دور ب ...

چی بگم من‌که بخاطر بچم حاضرم‌هرکاری کنم ولی ای کاش پدرشم لجبازی نمیکرد و کارو به این جاها نمی کشوند

امضا نده بذار جونش در بياد

قبلا هم‌گفتم ادم گند اخلاقیه بهو‌قاطی میکنه 

یه دفعه دیگه هم بچه فقط ۶ ماهش بود‌دادخواست طلاق داد اونموقع بخاطر این بود که مادر خواهرش بهش فشار اوردن مه اینکارو بکنه که منو بچزونن ولی من تو شرایطی بودم که هم بچه ۶ ماهه داشتم که کلی مشکلات داشت و هم اینکه یه بچه ۴ ماهه تو شکمم مرد و تازه کورتاژ کردن خلاصه خیلی شرایط روحیم داغون بود اینم میگفت طلاق 

تا به الان که سر اینکه چرا تو اینستا فالور اقا داشتم و اینکه دو نفرشون استوری تولمو گذاشتم اومدن تبریک همین 

خداشاهده هیچ چیزی نبوده اما میگه تو اینکارو‌کردی یعنی خیانت 😭😭 و زندگیمو تباه کرده

2728
واسه چی طلاق میخواد

یه دفعه دیگه هم بچه فقط ۶ ماهش بود‌دادخواست طلاق داد اونموقع بخاطر این بود که مادر خواهرش بهش فشار اوردن مه اینکارو بکنه که منو بچزونن ولی من تو شرایطی بودم که هم بچه ۶ ماهه داشتم که کلی مشکلات داشت و هم اینکه یه بچه ۴ ماهه تو شکمم مرد و تازه کورتاژ کردن خلاصه خیلی شرایط روحیم داغون بود اینم میگفت طلاق 

تا به الان که سر اینکه چرا تو اینستا فالور اقا داشتم و اینکه دو نفرشون استوری تولمو گذاشتم اومدن تبریک همین 

خداشاهده هیچ چیزی نبوده اما میگه تو اینکارو‌کردی یعنی خیانت 😭😭 و زندگیمو تباه کرده

خب اگه میخواین تو یه خونه زندگی کنید دیگه طلاق برای چی میگیرید طلاق نگیرید ولی کلا کاری هم به هم ندا ...

قربون فهم و درکت من جز این بچه همدمی ندارم تموم زندگیمو پاش گذاشتم خودم تنهایی انقدیش کردم  ال ...

سلامت باشی. معلومه خودت با درک و فهم و مهربونی . خوشبحال اون بچه مادری مث تو داره . دیدوز تو خیابون دیدم زنه موهاشو زرد کرده بود با شوهرش دعوا داشتن بچشو پرت کرد جای شوهرش گف بگیر برو گمشو مرده هم دست دختر ۴ ساله رو جوری کشید ک دختره داشت میفتاد تو جوی آب 😑 وای ینی دوسداشتم بزنم تو دهن مرده😑 خاک بر سر اون زن ک ذره ای احساس نداشت . برا شما درسته سخته میدونم درکت میکنم . اما بقول یکی ک این دورانو گذرونده .. میگه یه روزی تنها همین بچه بدردت میخوره . راستم پیگه . زن و شوهر احتمال خیانتشون هس . ولی بچه عشقش مادرشه . انشالله برا شمام بچت چراغ زندگیت بشه . خدا بخواد با داشتن بچه هم یه ازدواج خوب میکنی بعدش . نخوادم حتی بدون بچه آدم تا آخر عمر تنها می مونه . به اینا نیس .. فقط خدا..

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
بچه میپذیره عزیزم و اینکه تو حضور بچه خدایی نکرده ی کلمه ی بی ربط بلانسبت بشما بگی میدونید اون بچه چ ...

الان تو این مدت بچه به طرز عجیبی به پدرش میچسبه چون پدرش هی دوری میکنه ازمون بچه حس کرده و اینکه مدام مریضه نمیدونم الان مدتیه پادرد داره دکترم بردم البته پاش گفت مشکل داره اما کلا بچه مریضیاش داره میاد رو ریشم خس خس میکنه 

2740
سلامت باشی. معلومه خودت با درک و فهم و مهربونی . خوشبحال اون بچه مادری مث تو داره . دیدوز تو خیابون ...

ممنونم از انرژی مثبتت من به شخصه حاضر نیستم‌هیچ بچه ای درد بکشه خواهرمم تو همین شرایط بود خواهرم بچشو‌ نمیخواست بخدا من زار میزدم‌که بچشو بدن من نگه میدارم گناه داره که نزاشت خواهرم در کل اگه یکی ادمو بخواد با بچه و بی بچه مهم نیست مهم محبت طرفه 

من عمم ۶ تا بچه داشت شوهرش شهید شد ولی چه اقای با شخصیتی اومد گرفتش بچه هاشم مثل گل بزرگ کرد

پیجم بسته بود نه یکی غریبه اصلا نمیشناختم یکیم هم کلاسی قدیم دانشگاهیم

براش ایجاد شک تردید درست کردی توضیح قانع کننده نداشتی سر غرورت وقت نذاشتی برای برای برطرف کردن شکش کینه ایش کردی کار و مشکل کهنه کردی بعد الان به التماس افتادی کاش غرور نابجا آدم نداشته باشه زیر یک سقف 

براش ایجاد شک تردید درست کردی توضیح قانع کننده نداشتی سر غرورت وقت نذاشتی برای برای برطرف کردن شکش ک ...

غرور نابجا کجا بود خواهر 

همسرم اونووقع خودش میگفت منو بلاک کن تو اینستا که گوشیم میره دست فروشنده هام نتونن اکانتتو پیدا کنن 

و اینکه خودشم‌ انقدر ادم لجباز و یه دنده ایه که نگو 

و اینکه هیچ وقت خونه نبود هیچ وقت نه جمعه نه پنجشنبه نه تعطیل رسمیا نه عید نه عاشورا … فقط مغازه 

وقتی برای توضیح نبود منظورم اینه

غرور نابجا کجا بود خواهر  همسرم اونووقع خودش میگفت منو بلاک کن تو اینستا که گوشیم میره دست فرو ...

منظور فقط شخص خودت نبود دو طرفه منظورم هستش عقلانی ترین کار تا بلوغ بچه نه امضا کن نه جدا شو بعد آن حق کاملتو بگیر بچه هم خودت نگهدار اون هم آدم کینه ای هست هم میخاد دست بالش واسه کند کاری های بعدش باز تر باشه امضا کردی چند ماه خوشی زد زیر دلش فراموش شده بیش نیستی 

قبلا هم‌گفتم ادم گند اخلاقیه بهو‌قاطی میکنه  یه دفعه دیگه هم بچه فقط ۶ ماهش بود‌دادخواست طلاق ...

خودت که اگه اون فالوور خانم داشت چشاشو در میوردی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم