2737
2734
عنوان

خانوما کسی تعبیر خواب بلده بیاد

67 بازدید | 6 پست

همین الان خواب دیدم تو خونمون دوتا مار بزرگ هستن

یکیش ک از همه بزرگتره سیاه سیاه بود که مامانم از بیرون میاد میگیرتش با دستاش میبره بیرون 

یه مار دیگ تقریباً بزرگ بود سیاه سبز بود من تو خونه هی دنبالش میکنم ک گم نشه تو خونه ک میره تو چادر مادرم ک رو زمین افتاده دوباره مامانم میاد چادر باز میکنه مارو میگیره میبره بیرون 

از ترس قلبم دارع میاد تو دهنمممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال دشمنه

حواست به اطرافیانت باشه

🌺من به دعای🙏🏻 شما شدید اعتقاد دارم 🥺میشه برای حال دلم ام یجیب بخونی؟؟؟اگر خوندی لایک کن انرژی بگیرم و منم برات صلوات بفرستم ❤️🌈کاربرجدید نیستم ❌کاربری های قبلی ترکید
2728

دوتادشمن هستن که خطرناک هستن  فعلا اسیبی بهتون نزدن وتوخونه اتون رفت وامددارن ولی دلشون باشماسیاه پس خیلی مراقب باشید حرفتونوپیش هرادمی نزنید یه صدقه هم بدین بیرون

گاهی انسانم آرزوست

اسی منم یه روزباهمکارشوهرم وزنش خیلی جوربودیم همیشه خونه امون بودن خوابیدم یهودیدم دوتامار افتادن توگردنم ازخواب بیدارشدم خیلی ترسیده بودم بخدابه یه هفته نکشیده بود که متوجه شدم چه نقشه های شومی واسه امون دارن باهاشون قطع رابطه کردیم من خودم به خواب مارخیلی اعتقاددارم 

گاهی انسانم آرزوست