2737
2734
عنوان

میخوام بچه هفت ماهمو از شیر بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 48 پست
یعنی خود مادر آدم نیس ؟؟ تحت هر شرایطی باید شیر بده ؟ اینو قبول دارم باید از اول رو تغذیه اش کار میک ...

خداروشکر انشالله همیشه سلامت باشه .بعضیا واقعا نمیتونن درک کنن ادم چی میگه فقط یه نظری میدن بخدا من چه از نظر قرص چه از نظر تغذیه به خودم میرسم ولی بازم این بدن کم. میاره دست خودم نیست موندم واقعا چکار کنم دیگه.بخدا بچم بیدار شد گذاشتم رو پام نمیخوابید طاقت نیوردم  بهش شیر دادم تا خوابید دلم میسوزه براش😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره سیبزمینی آب‌پز میدم خیلی خوبه میخوابه. هویج پخته هم دوست داره اشکال نداره هروز بدم بهش هویج؟&nbs ...

شکمش و مواظب باش شل نکنه نه خوبه مدفوعش هم نارنجی میشه گاهی عادیه  تنوع غذایی داشته باشی بهتره بچه بد غذا نمیشه ، من جو دوسر آب پز میکرد با موز له میکرد م میدادم ، یا قلم گوسفند و بگیر ژله سه تو قالب های کوچولو یخ بنداز دمی درست کن یک قالب بنداز توش بده بخوره. سوپ درست کن یه قالب بنداز توش بخوره ، چیزای مفوی متوع بده وزن بگیره آبگوشت هم خوبه ، یا گوشت چرخ‌کرده من پیاز میزدم بدون سیب زمینی کباب تابه درست میکرد خیلی خوشمزه میشد و بچه دوست داشت ، هرروز سعی کن تخم مرغ بدی یا باهاشون پنکیک درست کن  یا آبپز کن مقویه ، 

2728
من دادم نزدیک ترین شیر به شیر مادره ، دختر من هشت ماه بود فک کنم دادم حساسیت همه چیش خوب شد فقط باید ...

حتما امتحان میکنم ممنون عزیزم .نه از همون اول پستونک نگرفت بدش میاد خیلی .

شیرگاویاشیربز بامشورت پزشک بهش بده منم این شکلی بودم بنیه ات رو ازدست دادی شیرگوشت درست کن حون بگیری یکم سرچ کنی میبینی توروایات خیلی زیادی داریم که هرکدوم ازپیامبراازضعف بدنی به خدا شکایت کردن خدابهشون گفته شیرگوشت درست کنن بخورن اولش شاید بدت بیاد اما کم کم عادی میشه من اولش نمیتونستم بخورم الان عاشقشم

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2740
شکمش و مواظب باش شل نکنه نه خوبه مدفوعش هم نارنجی میشه گاهی عادیه  تنوع غذایی داشته باشی بهتره ...

یبوست داره یه کم خب بهتر هویج خوبه. آب قلم هم براش میگیرم همینطور بهش میدم. اما تنوع غذایی کمه، حقیقتش نمیدونم چیا بهش بدم. همیشه میترسم فکر میکنم براش بده بیشتر خوراکی ها. 

ممنون عزیزم وقت گذاشتی. 

خداروشکر انشالله همیشه سلامت باشه .بعضیا واقعا نمیتونن درک کنن ادم چی میگه فقط یه نظری میدن بخدا من ...

فک میکنند مادری به شیر دادنه  نمی‌دونند تغذیه مهم تره ، همون بنده خدا که گفتم بخاطر فرم سینه اش شیر نداد بچش از بچه من باهوش تر قوی تر محکمه استخوناش ، چون مادره تو همه غذا های آب قلم و گوشت ریش میکرد میداد حالا من فرنی ، الان بچه غذا خور بشه عادت بشه بهتره که ، وابستگیسو کمتر کن باهاش اینقدر بازی کن کمتر یادش بیاد ،

یبوست داره یه کم خب بهتر هویج خوبه. آب قلم هم براش میگیرم همینطور بهش میدم. اما تنوع غذایی کمه، حقیق ...

اگر یبوست داره کدو حلوایی اگر دوست داره خیلی خوبه شکم و شل می‌کنه ، تو سوپ هاش هم آلو بخارا بنداز، غذا سر سفره هم بده به طعم ها عادت کنه اشکال نداره من تا همین الآنم که بچم سه سالشه روز در میان باید براش کباب بپزم عاشقشه ، اون روز دیگم یا آبگوشت میخوره یا دمی و تخم مرغ تنوع غذاییش به قول تو کمه ولی سعی کن همه چی بدی بهش تا مثل بچه من بد غذا نشه و غذای سفره هم بخاد 

من بچه م بعد چن سال نازایی خدا بهم داد ..اما من لاغر ضعیف هستم شیر خشک دادم از اول کم اشتها شدید هستم خب اون تغذیه کامل ک باید بشم نمیشم تغذیه مقوی ..اصلا ناراحت نیستم چرا شیر خودم ندادم ..