2737
2739
عنوان

میخوام بچه هفت ماهمو از شیر بگیرم

511 بازدید | 48 پست

سلام مامانا بچه دومم رو میخوام از شیر بگیرم چون بچه اولمو تا دوسالگی شیر دادم و بعدش باردار شدم الان حس میکنم بدنم واقعا خالی میشه شب قبل خواب سیرش میکنم اما بچه تا صبح وصله بمن .همه دندونام خراب شدن دارم یدونه یدونه درستشون میکنم از یطرفم میگم من باید سالم باشم تا بتونم مراقب بچه باشم.از یکطرفم عذاب وجدان دارم برا بچم توروخدا راهنماییم کنید.

از شیر بگیری یا از شیر مادر بگیری ؟ بچه تا یک سالگی شیر غذای اصلیش هست و نباید شیر رو قطع کنی به هیچ وجه 

ولی از شیر شب بگیرش وعده ها رو کم کن نوک سینه رو فشار بده جریان شیر رو قطع کن و انگشت بنداز دهنش خلأ رو از بین ببر کم کم از سرش میفته و شیر شب حذف میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شیر شبش رو قطع کن و به جاش شربت شیره انگور مطمئن و خوب بده. کاری که من کردم و بچم عالی شد. ولی روز بهش شیر بده. خیلی زوده. در ضمن با شیر خشک مدام مریضه و خودت پدرت در میاد

خودت هم از قرص کلسیم و ویتامین دی و سویق استفاده کن. مگه بقیه مامانا چی کار می کنن؟

خودش که نیومده شما ها اوردینش

پس پدر و مادر تعهد دارین

شیر مادر نخوره هزار تا مرض میگیره

خودتو تقویت کن

از شیر میگیریش خوشت میاد پنج تا دیگه هم میاری

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
شیر شبش رو قطع کن و به جاش شربت شیره انگور مطمئن و خوب بده. کاری که من کردم و بچم عالی شد. ولی روز ب ...

اشکال نداره شیره انگور بدمش؟خودم خیلی قرص وژتامین میخورم غذامم خوبه ولی اصلا نمیدونم چرا بچه وقتی شیر میخوره انگار بدنم خالی میشه  حس. میکنم بدنم بی حس میشه

2738

فکر میکنم ربطی به شیر نداشته باشه.

من دخترم را دو سال ویازده ماه شیر دادم ومثل شما حتی شبها تا صبح ول نمیکرد ولی دندونش خراب نشد.

بعد از گرفتن از شیر هم با شیشه شیر بهش میدادم.ولی خب قطره ها ی تقویتی را حریفش نبودم بخوره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
😒😒😒این چ طرز حرف زدنه

اینه اگر بنمود رخت راست خود شکن .....

من حرفی رو زدم که خودت روزی از پدر و مادرت انتظار داشتی

و روزی از عروس و داماد خودت میخوای

اگه الکی قربون صدقت برم خوبه ؟

باشه من عذر خواهی میکنم ببینم خودت چی فکر میکنی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
فکر میکنم ربطی به شیر نداشته باشه. من دخترم را دو سال ویازده ماه شیر دادم ومثل شما حتی شبها تا صبح ...

نمیدونم بخدا موندم چکار کنم .شما اینجور بودی وقتی بچه شیر میخوره حس میکنی بدنت بی حس شده دیگه .نمیدونم چی بخورم دیگ پودر سنجد قرص ویتامین غذامم ک میخورم 

تا یکسال و ۹ ماهگی شیر مادر رزق بچه هست و اگه بگیری بهش ظلم کردی.

وقتی از شیر بگیری باید شیرخشک بدی دیگه، خب الان شب ها از شیرخشک کمک بگیر. ولی شیر خودت رو کامل قطع نکن 

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
اینه اگر بنمود رخت راست خود شکن ..... من حرفی رو زدم که خودت روزی از پدر و مادرت انتظار داشتی و رو ...

شما اگر خودت متاهل باشی و بچه شیر دادی میتونی نظر بدی  .من درد دل کردم هیچوقت ب پدر مادرم توهینی نکردم  شما شاید عادت داری جز پدر مادر ب بقیه هم توهین کنی .لابد ب خودم دیدم ک بچه اوردم اما الان اوضاعم  بدنیم خوب نیست بلد نیستی نظر نده .یکم شعور لطفا...

نمیدونم بخدا موندم چکار کنم .شما اینجور بودی وقتی بچه شیر میخوره حس میکنی بدنت بی حس شده دیگه .نمیدو ...

بله.من بیشتر غذای گوشت دار میخوردم.میفهمیدم قوتش بیشتره و وقتی بچه شیر میخورد بهتر میخوابید،ماهی مرغ گوشت قرمز

شیرینی کنجدی هم برای افزایش شیر برام خوب بود همینطور ماکارانی وآش رشته وآبگوشت.

خیلی غذای خودت روی شیرت تاثیر داره.بالافاصله اثر میزاره.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)