2737
2739

با تمام وجودم دوست دارم تمام نی نی سایت‌ی ها برای مصاحبه ای که نتیجش برام خیلی مهمه؛ دعا کنن.

هر کی  انرژی مثبت فرستاد برام بنویسه..... منم متقابلا براتون انرزی مثبت میفرستم  

ایشالله که قبول شی دعا کن منم قبول شم 🥹

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من مطمعنم قبول میشی خوشگلم.حس و حالت تجربه داشتم

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2740
[QUOTE=335793908]مصاحبه چی بود[/QUOTککاری کاری عزیزم    

میدونم منظورم اموزشش پرورش بود؟

لبخند بزن چون لایق لبخندی😊تو لایق یه زندگی شاد هستی😌زندگیت به لبخندای تو احتیاج داره به قوی بودن تو . . .🌻💛 
ممندند از حس قشنگت     امیدوارم امروزت سرشار از نور و عشق و انرژی باشه

دورت بگردم خوش قلب جان، انشالا.قبول شدی ب امیدخدا ک میشی خبرش بده ک کارت چیه

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏