2737
2739
عنوان

مهمون میاد خونه تون عود روشن میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 41 پست
میگفتی خاموش کنن

اولین بار بود که می‌دیدمشون یه جورایی قرار کاری بود که شوهرم با پسر اون خانواده داشت و واقعا به زور بردنمون خونه شون خیلی خانواده مهمان نوازی بودن اصلا و ابدا روم نمیشد بگم یه جوری بود گفتنش قبول داری ؟ 

اولین بار بود که می‌دیدمشون یه جورایی قرار کاری بود که شوهرم با پسر اون خانواده داشت و واقعا به زور ...

خودت بی سر و صدا پرتش میکردی . تو دستشوییم بوده میتونستی پنهانی اینکارو بکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ولمون کن بابا 🤣 مهمون پاش بو میده دیگه چی بود گفتی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  عودو گذاشته بودن توی ...

والاع بو جورا تحمل کنی بهتره یا بو عود 😁😁

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731
خودت بی سر و صدا پرتش میکردی . تو دستشوییم بوده میتونستی پنهانی اینکارو بکنی

فقط من و شوهرم غریبه بودیم خب تابلو میشد کار ماست دیگه 🥴 ولی واقعا دلم میخواست آب بریزم توش مثلا بگم اتفاقی یکی از دستش در رفته آب رفته توی جای عود ولی به نفس خودم غلبه کردم و تحمل کردم فقط 

2740
چون خودمون به شدت به بوی عود حساسیت داریم وحتی پسرم یکبار به خاطر حساسیت بیمارستانی شده اصلا استفاده ...

شوخی نکن در این حد ؟ فکرشم نمی‌کردم کسی آلرژی داشته باشه بهش 

امیدوارم توی مهمونی هایس که شما هستین کسی ناغافل عود روشن نکنه ما تهش سردرد گرفتیم آلرژی نداشتیم 

من یه سردرد بدی میشم بعد ببخشید حالت تهوع میگیرم

منم دقیقا توی مسیر برگشت بعد از سردرد شدیدی که داشتم بالا آوردم البته فکر میکردم بخاطر بارداریه ولی خب نزدیک سه هفته ای بود که اصلا بالا نیاورده بودم پس بخاطر همین عود بوده 🤔

شوخی نکن در این حد ؟ فکرشم نمی‌کردم کسی آلرژی داشته باشه بهش   امیدوارم توی مهمونی هایس ک ...

ما خودمون سردرد شدید می گیریم ،ولی پسرم از بچگی به بوهای تند مثل رنگ،بنزین ،عود حساسیت شدید داره ودوبار بخاطرش بیمارستان رفته ،الان هم تومدرسه کار با رنگها رو اصلا انجام نمیده .

عزیزم شما که حساسیت دارید ،اونجا به صاحبخانه میگفتید ،چیز بدی هم نبود که بخواد بهشون بر بخوره وناراح ...

من آدم خیلی رکی هستم ولی باور کن انقدر مهمون نواز بودن از هر نظر که اصلا  قفل بودم بخوام کوچک‌ترین چیزی بگم

فکر کن کباب زده بودن بعد دقیقا سه قسمت کردن و دو قسمت رو گذاشتن جلوی من و شوهرم و پنج نفر خودشون یک قسمت رو برداشتن 

می‌دیدم که برای خودشون کمه ولی هر چقدر میذاشتیم دوباره برمیگردونن آخر شوهره پاشد ظرف دومی رو خالی کرد توی بشقاب ما که نتونیم برگردونیم تو بودی دلت میومد کوچکترین حرفی بزنی ؟ من خودمو آدم رکی می‌دونم ولی اصلا دلم نمیخواست چیزی بگم 

من آدم خیلی رکی هستم ولی باور کن انقدر مهمون نواز بودن از هر نظر که اصلا  قفل بودم بخوام ...

گل قشنگم اینکه صاحبخاته مهمان نواز بوده که خیلی هم خوبه واصلا از روی محبت وسلیقه خوبش بوده که عود روشن کرده ،ولی شما که حساسیت داشتین میگفتین ،مثلا عزیزم میشه عود را خاموش کنید ،بوی خوبی داره ولی حیف من حساسیت دارم وسرم درد میگیره .اینجوری اصلا ناراحت کگنده نبود وخودتون هم اذیت نمیشدین ،