2737
2739

قبل روشن کردن بپرسید ناموسا

شاید یکی از بوی عود متنفر باشه و سردرد بگیره و روش نشه اون عود رو بگیره زیر آب و یا از پنجره پرت کنه بیرون 🥴

همین دیگه خواستم ساعت پنج صبح نکته بگم بهتون حال کنین 

من دیگه کاری ندارم بقیه ش باشه برای بعداً 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سری از بوها سر درد میارن 

ولی اینم در نظر بگیر شاید مهمون پاش بو میده برا همون صاحب خونه مجبوره 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2740
عاشق بوی عودم

رفتیم یه جا مهمونی اونم کجا وسط کوه و یه خونه چوبی بزرگ با ویو عالی همه چیزشون عالی بود منهای عود 

یعنی زهر مار شد برامون هم من هم شوهرم هم عروس اون خانواده چند تا چند تا استامینوفن می‌خوردیم خوب نشدیم تا وقتی که شب خوابیدیم عود از نظر من افتضاحه افتضاح واقعا تعجب کردم دیدم عود روشن کردن اونم بدون اینکه بپرسن

یه سری از بوها سر درد میارن  ولی اینم در نظر بگیر شاید مهمون پاش بو میده برا همون صاحب خونه مج ...

وای ولمون کن بابا 🤣 مهمون پاش بو میده دیگه چی بود گفتی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 

عودو گذاشته بودن توی دستشویی به عنوان بوگیر استفاده میشد فکرشم میکنم سردرد میگیرم 

رفتیم یه جا مهمونی اونم کجا وسط کوه و یه خونه چوبی بزرگ با ویو عالی همه چیزشون عالی بود منهای عود&nb ...

اره کار درستی نبوده من ولی تو خونه برای خودم روشن میکنم عاشقشم

ولی چ جای خفنی رفتی

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

من تا حالا نشده بود که از بوی عود بدم بیاد اما یه روز که تو اتاق خواب بودم دیدم یه بوی خیلی بدی داره میاد، خیییلی بد. داد زدم گفتم مامان چی داره میسوزه بوی سوختن پلاستیک میاد، مامانم اولش نفهمید چی میگم گفت همسایه داره جوشکاری میکنه! بعد بابام اومد گفت من بوی بدی حس نمیکنم . منم به خاطر اون بو نمیتونستم بخوابم. از بس گفتم و گفتم و داد زدم بوی فاضلابه چیه! مامانم میگفت خفه شو داد نزن بو نمیاد، 

بعد عصر دیدم عود توی هال زدن ، تا نگو بو گند از این بوده ، نمیدونم چرا این مدل عودِ اینجور بود

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
وای ولمون کن بابا 🤣 مهمون پاش بو میده دیگه چی بود گفتی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣  عودو گذاشته بودن توی ...

یا خدا فضا کوچیک ،بوی عود !!!

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)