2733
2739
عنوان

سوتی بابام تو داروخونه😐

539 بازدید | 27 پست

همسایمون سنش بالاس برای همین یه وقت هایی بابام کمکش میکنه به بابام گفت بریم این قرص رو برام بگیر بابامم چند تا داروخونه رفته نداشته بعد یک داروخونه وایمیسته میگه به خانمه که خب این دارو چیه من چندتا داروخونه رفتم پیدا نکردم و نداشته خانمه هم بهش میگه بابا بخدا من چند ساله داروخونه کار میکنم اسم همچین دارویی رو تا به حال نشنیدم بعد بابام زنگ میزنه به پسر همسایمون پسره میگه گوشی رو بده به خانمه خودم بهش بگم دقیقا دارو چی هست(حالا این پسره دامپزشکه)بعد پسره توضیح داده این برای گوسفند پدرمه و مریض شده مگه میشه نداشته باشین خانمه هم گفته این قرص رو اینجا نداریم باید برن دامپزشکی بعد پسر همسایه گفته مگه اینا کجا اومدن گفت داروخونه😐

خلاصه بابام و باباش سوژه کل داروخونه های شهر و این اقای دامپزشک شدن 

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

بابام به این همسایمون گفته حاجی چرا نگفتی این برای گوسفنده برگشته چه فرقی داره همه ما موجودات خداییم😐

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای عالی بود 😂

ما با این پسره و خانوادش خیلی رودروایسی داریم و هربار من یا خانوادم جلو این باید سوتی بدیم😐

2740
وای🤣🤣🤣🤣🤣🤣ندید عاشق همسایتون شدم

این همسایمون انقدر بامزه و دوست داشتنیه من از پدرم بزرگم بیشتر دوسش دارم هر روز خدا یه برنامه ای داره 

بنده خدا انقدر هم خسیسه فکر کن رفته دامپزشکی این قرصه که واسه گوسفند بود کلا دوازده هزار بوده بتد به دامپزشکه گفته پسر منم همکارته تخفیف بده اونم گفته دوازده تومنه شما ده بده تا سه روز داشت ذوق میکرد که تخفیف گرفته😂

معععع معععع😂

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
این همسایمون انقدر بامزه و دوست داشتنیه من از پدرم بزرگم بیشتر دوسش دارم هر روز خدا یه برنامه ای دار ...

🤣🤣🤣پارتنرم خیلی ادم پایه ایه اگه براش تعریف کنم میگه ببیم از نزدیک ببینمش🤣🤣انقدرک جالب بود برام

خدا شادت کنه  دلمو شاد کردی 😂😂

😂❤️فکر کن طرف انقدر خسیسه مثلا یه چیزی برای فروش گذاشته باشن هجده میلیون این میگه به من تخفیف بده دوازده حساب کن یهو نصف واسه خودش تخفیف پنجاه درصد حساب میکنه😂