2733
2739
عنوان

مامانبزرگم گفت پس فردا ساعت 17 میمیره دور از جونش

| مشاهده متن کامل بحث + 5020 بازدید | 203 پست
یه دونه فلش اون گوشه هست بزنی حروف همزه وکسره وفتحه واینا میاد.

مرسی عزیزم پیداش میکنم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
سلام استرس نداشته باش مرگ حق هستش و ایشون درست میگه من هم همچین تجربه ای رو داشتم پدر بزرگم دقیقا ای ...

سلام عزیزم خیلی حرفاتون ارومم کرد براشون دارم میخونم ❤

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بازهم اشتباه نوشتی.😑

از بس نوشتم عادت کردم از این به بعد دقت میکنم

2731
عزیزم من هم برای آرامششون دعا میکنم تنها کاری که از من ساخته  اس💞💞💞🤲🤲🤲

خیلی ممنونم ازتون واقعا

از تک تکتون ممنونم خیلی همه لطف دارن🌺❤

خیلی ممنونم ازتون واقعا از تک تکتون ممنونم خیلی همه لطف دارن🌺❤

عزیزم به شما و خانواده محترمتان صبر و بردباری ببخشه سعی کنید چه الان که در قید حیات هستند موجب آرامش و آسایششون رو فراهم کنید و هم بعد از این که عازم خونه جاودانه خودشون ان شاءالله در بهشت شدن میدونم سخت هستش برای همه شما اما به این فکر کنید که ایشون بعد از این دنیا در جهانی که همه چیز جاودانه هست و به دور از هرچه سختی بیماریست زندگیشون رو قرار هست بگذرونن و وقتی شما به دنبال ایشون بی تابی کنید رفتن رو برای ایشون سخت میکنید پس بگذارید با آرامش قدم به جایی که پر از زیباست بگذارد مثل مسافری که قرار هست شما او رو با روی گشاده بدرقه کنید و او قرار هست به جایی خوش آب و هوا برود مگر شما از این قضیه ناراحت میشوید ،شیون میکنید ؟ بله دل تنگ میشوید ولی فکر کنید با او در ارتباط هستید ایشون و همه ما بعد از ترک این دنیای فانی بهتر از هرچه که هست با کسانی که در این دنیا داریم در ارتباط هستیم توصیه من کوچکتر و حقیر این هست که این سفر رو برایشان شیرین کنید با طعم لذیذ خوندن آیه های قرآن سوره یس سوره قدر سوره حمد سوره واقعه همگی اینها هم برای آرامش شما و هم برای آرامش ایشون هست لذت ببرید از آرامشتان که خداوند نصیبتان میکنه ما رو هم دعا کنید عزیزم (ببخشید طولانی شد وقتتون رو گرفتم حلال کنید )🤗🤗🤗

عزیزم به شما و خانواده محترمتان صبر و بردباری ببخشه سعی کنید چه الان که در قید حیات هستند موجب آرامش ...

خیلی ممنونم عزیزم مرسی که ارومم میکنی❤

به حرف هاتون نیاز داشتم❤

الان بهترم

چشم حتما

شماهم دعام کنین❤

بله دیروز قران خوندم بازم میخونم❤💎

بازم ممنونتم❤

2738
حتما عزیزم 💖💖💖💖

❤❤❤❤

2706