2733
2739
عنوان

مامانبزرگم گفت پس فردا ساعت 17 میمیره دور از جونش

| مشاهده متن کامل بحث + 5016 بازدید | 203 پست
🌹🌹

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قدرشو بدونین همیننن بارها بهم ثابت شده

❤😔

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731

دوتا از نزدیکانم فوت کردن

یکیشون شب قبل خیلی اصرار ب دیدن بچهاش بودو همش حلالیت میطلبید روز بعدش فوت کرد

یکی دیگشونن شب قبل مرگش فقط،گریه میکرد اشک میریخت

به خوشی بیای دلبرم
گوشیه من حروف همزه رو نداره.گوشیه شما داره؟یا شاید من بلد نیستم.

رو کلمه ها نگه دار ببین میاره

دوتا از نزدیکانم فوت کردن یکیشون شب قبل خیلی اصرار ب دیدن بچهاش بودو همش حلالیت میطلبید روز بعدش فو ...

اای وای 

خدایا چ حسیه اخه😔😔😔😔

2738
یا خدا

ایشالا هزیون و خوابه

حروف همزه رو پیدا کردم.🌹ان شاء الله.🌹

کجای کیبوردت هس؟ من پیدا نکردم

وای استرس دارم 

سلام استرس نداشته باش مرگ حق هستش و ایشون درست میگه من هم همچین تجربه ای رو داشتم پدر بزرگم دقیقا اینطور فوت کرد شما هم بجای ترس و استرس براشون سوره یس بخوانید و براش طلب مغفرت کنید تا خداوند آرامش بهشون بده و به شما و خانواده صبر مصیبت ببخشه این جایی نیست که بخاطر ترک اون بترسیم ان شاءالله مادربزرگتون هم با خوب ترین های خدا محشور بشه و خداوند قرین آرامش و نور  کنه ایشون و همه ما رو آمین 🤲🤲🤲

2706