2733
2739

من اینجوریم

ولی صبح بیدار میشم حال میکنم از تمیزی و سرحال میشم

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ
من کلا شبا سرحال ترم

منم 

شب انرژیم زیاده

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

من شدید شلختم که مامانم به اتاقم میگه اشغال دونی درحالی 

هرشب بهش میگم اتاقموجمع میکنم ولی حال ندارم متاسفانه خودشم تمیزش میکنه بازم‌ توپنج دقیقه همه چیو مثل اول شلخته میکنم😐💔

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
قبل هرچی  قبل خواب  قبل کار  قبل سفر قبل هرچی من باید تمیز کنم

اره قبل سفرم همینم

من اومدم فقط بگم خوش بحالتون .صبح که بیدار میشین کلی انرژی و‌حس خوب میگیرین

یه بار امتحان کن 

خیلی لذت بخشه

منم  شب انرژیم زیاده

من باردارم‌توطول روز فقط درازکش افتادم عصر دیگه شروع میکنم به کار کردن

خونه هم‌ جارو میزنم شب ولی میگن شب خوب نیس خونه رو جارو کنی روزی رو‌کم‌میکنه.....

الهم صل علی محمد وآل محمدمیشه دعاکنین یه خونه خوب پیدا کنیم خدایا خودت کمکمون کن
وای دقیقا وقتی صبح پامیشی کتری و پر کنی سینک تمیز همه جا برق میزنه اون چایی خوردنش واقعا کیف داره&nb ...

اره شدیدا انرژی مثبت هست توخونه