2737
2734
عنوان

بی بی چک مثبت پنج روز مونده به موعد

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینه درد نداری؟؟؟ من از درد سینه فهمیدم ک حامله ام و درد پریودی خفیف

نه من حتی قبل پریودیمم هم کلا سینه درد نداشتم 

ولی درد پریودی چرا دارم تکرر ادار هم دارم البته امشب بیشتر فکرکنم از استرسه🤭

2731

مبارکه عزیزم نه منفی که نمیشه اصلا ولی احتمال اینکه عدد بتا پایین باشه هست میری میبینی بتا پایینه مجبور میشی دوباره دو روز دیگه تکرار کنی ببینی دو برابر شده یا نه اول بارداری که نیاز خیلی زیاد به خون داری و بدن داره جون می‌کنه که حجم بیشتری نسبت به قبل خون تولید کنه بیخودی باید خون از دست بدی

چه کاریه صبر کن تا روز موعد و برو آزمایش بده اینطوری تا اون موقع بتا قشنگ رفته بالا استرس الکی هم نمی‌کشی 

ولی الان بری آزمایش هم بدی منفی نمیشه خیالت راحت 

نه من حتی قبل پریودیمم هم کلا سینه درد نداشتم  ولی درد پریودی چرا دارم تکرر ادار هم دارم البته ...

برا تکرر ادرار زوده. از استرسه😀😀😀 

منم سینه درد نداشتم هیچوقت ولی باردار ک شدم سینه درد داشتم

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
برای همه اینطوریه که ۵روز قبل موعد نشون بوده؟

نه الزاما بستگی به لقاح داره خیلیا شده ده روز بعد موعد تازه هاله کمرنگ انداخته 

من خودم سر هر دو بچه پنج روز قبل موعد مثبت شد ولی خیلی پیش نمیاد که اینطوری انقدر زود مثبت بشه 

2738
مبارکه عزیزم نه منفی که نمیشه اصلا ولی احتمال اینکه عدد بتا پایین باشه هست میری میبینی بتا پایینه مج ...

خیلی ممنونم عزیزم ،آره خودمم به این فکر کردم اما میدونی این استرسو هیجانی که دارم واقعا نمیزاره تا پنح روز دیگه هم صبر کنم 🤭

من پنح روز قبل که بی بی چک امتحان کردم یه هاله خیلی کمرنگ انداخا که گفتم کلا منفیه ولش کن 

ولی امشب به فاصله دو سه ساعت که باز بی بی گذاشتم در جا کمتر از دو دقیقه خط دومو انداخت خدارو شکر 

برا تکرر ادرار زوده. از استرسه😀😀😀  منم سینه درد نداشتم هیچوقت ولی باردار ک شدم سینه درد داش ...

اره دقیقا 🤣انقد که من امشب همه ی حسارو دارم 

استرس و هیجان و ذوقو همههه چی

اره دقیقا 🤣انقد که من امشب همه ی حسارو دارم  استرس و هیجان و ذوقو همههه چی

عززززیزززم

انشالله همیشه همینقد ذوق داشته باشی

😅😂 ولی چند وقت دیگه مثل من فحش ب خودت میدیییی

میشه برای سلامتی عزیزانم صلوات بفرستی؟ منم برای حاجت توی دلت ایه الکرسی میخونم  
مبارکه عزیزم علائمی هم داری؟

علائم که فقط درد زیر دل و خیلی ببخشید نفخ زیاد دارم و ترشح اما نه دیگه خیلییی زیاد و اینکه من بو هایی رو حس میکنم که اطرافیانم حس نمیکردن🤣🤣🤣 کمرم دو سه بار خیلیییی بد تیر میکشید ... همینا دیگه