2737
2734
نه والا تو خونه مدرسه و سر کار درد کشیدم و تو خودم ریختم     فقطم قرص مسکن بلد بودم شیاف ش ...

منم آشنا نیستم تنها نیستی 

موقع درد ژلوفن میخورم اگه شیاف بهتره بخرم😑😬

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
منم آشنا نیستم تنها نیستی  موقع درد ژلوفن میخورم اگه شیاف بهتره بخرم😑😬

راستش یه بدی هایی داره قبلش با عرض پوزش روده باید کامل تخلیه بشه چون وقتی می‌ذاری همش حس دفع به آدم دست میده خیلی سخته نگهداریش تو بدن برا من اینجوریه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه والا تو خونه مدرسه و سر کار درد کشیدم و تو خودم ریختم     فقطم قرص مسکن بلد بودم شیاف ش ...

حالا زیاده روی هم نکن به هرحال مسکنه و جذبش مثل همه مسکن ها از رودس مراقب باش

نیلا دختر ناز من
راستش یه بدی هایی داره قبلش با عرض پوزش روده باید کامل تخلیه بشه چون وقتی می‌ذاری همش حس دفع به آدم ...

اوووو شت اونموقع مثلا شب بذاری بخابی چیزی حس نکنی 😑😂

❌مخالف نظرم بودی ریپ نزن چک نمیکنم❌درخواست دوستی ندید🌠
2728
حالا زیاده روی هم نکن به هرحال مسکنه و جذبش مثل همه مسکن ها از رودس مراقب باش

به نظرت ماهی یه دونه مضره ؟منم یه کم میترسم ولی وقتی درد وحشتناک سراغم میاد مجبور میشم چندماه پیش استفاده نکردم قرص خوردم تا صبح درد کشیدم شوهرم منو برد درمانگاه فشارم افتاده بود

2740
وا هم بزنن مستقیم تو خونه شما که نمیزنن

مگه فقط من توی این مملکتم، من مردممون رو دوست دارم حتی اونایی که رفتارای خوبی ندارن .خدانکنه خطی روی هیچکدمشون بیوفته.انشاالله حل بشا این مسئله،حق مردم من جنگ و استرس نیست.

ماها هم مقل مردم بیقه کشورا آرامش حقمونه،همیشه تو استرسیم یا نگران گرونی هستیم یا جنگ

به نظرت ماهی یه دونه مضره ؟منم یه کم میترسم ولی وقتی درد وحشتناک سراغم میاد مجبور میشم چندماه پیش اس ...

نمیدونم از دکتر بپرس بخدا منم چندساله اصن درد ندارم و استفاده نمیکنم دختر بودم ماهی ۲بار استفاده میکردم دروغ چرا ولی خلاصه داروعه دبکه عادت نکنی بهش بهتره گلم

نیلا دختر ناز من
مگه فقط من توی این مملکتم، من مردممون رو دوست دارم حتی اونایی که رفتارای خوبی ندارن .خدانکنه خطی روی ...

بخوان بزنن پایگاهای نظامی و مهمات و میزنن که همگی خارج شهر و اطرافش مسکونی نیست 

خیالت راحت باشه هیچ جنگی نیست

نیلا دختر ناز من
مگه فقط من توی این مملکتم، من مردممون رو دوست دارم حتی اونایی که رفتارای خوبی ندارن .خدانکنه خطی روی ...

جنگ ندیدی پس عزیزم هنوز ، این که الان جنگ و استرس نیس اون موقع هشت سال دفاع شما بودی  پس چه میشد الان همون مردم هم خوشن استرس شما جلوی حمله رو نمیگیره ،  ولی جدا از بحث من که حاضرم یک بمب بیاد بخوره به خونه ما از زندگی خلاص شم 

جنگ ندیدی پس عزیزم هنوز ، این که الان جنگ و استرس نیس اون موقع هشت سال دفاع شما بودی  پس چه میش ...

خدانکنه ،آره واقعا من ضعیفم در برابر همین مسائلی.تحمل این چیزارو ندارم.از شنبه تا حالا یه شب رو درست نخوابیدم ،دو کیلیو کم کردم😔😔😔

خب احتمالا میوم دارید برید دکتر زنان من چی بگم ک از درد ارتریت تا اخر عمر باید بسوزم بسازم و ب ...

منم بخاطر مریصیم نمیتونم حتی قرص استامینفون یا هرچی دیگه بخورم نمیتونم دترو گیاهی بخورم 😭😭😭