2737
2734
عنوان

فاویسم

| مشاهده متن کامل بحث + 374 بازدید | 61 پست

من پسرم ۱۲ سالشه داره باقلا فقط نمیخوره با یه سری دارو ولی عدس و لوبیا میخوره الان این یکی پسرم هم ۲۷ روزش هست اونم داره 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
از‌کجا فهمیدی خوب شدی وقتی که باقلا مصرف نمیکردی؟؟ پرهیزاتت اون مدت چیا بود جز باقلا؟ ببخش اینقدر ...

چون چند سال بعد از بستری شدنم بخاطرش و اینکه دکتر گفت دچار چنین چیزی هستم ، بدون اعتنا به این مرض باقالا خوردم و دیدم چیزیم نشد ، بعدها دوباره چندین بار مصرف کردم و اتفاقی نیفتاد 

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیز خاصی نیست برادر منم داشت کوچیک بود فهمیدیم با خوردن باقله و بوی باقله و گذشتن از باغ باقله حالشو ...

والله یکجا خوندم عدس لوبیا سویا نوشابه رنگهای مجاز خوراکی و... هم مشکل داره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زگیتی دوکس راسپاس یکی حق شناس و یکی حدشناس
2731
من پسرم ۱۲ سالشه داره باقلا فقط نمیخوره با یه سری دارو ولی عدس و لوبیا میخوره الان این یکی پسرم هم ۲ ...

مشکلی نداشته خدای ناکرده؟ 

مثلاً توی سرماخوردگی و اینا..

آخه اونایی که فاویسم دارن میگن یکسری داروها هم مجاز نیستند مثل استامینوفن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والله یکجا خوندم عدس لوبیا سویا نوشابه رنگهای مجاز خوراکی و... هم مشکل داره

فقط دکتر خودش میتونه بگه چه چیزهایی مصرف نکنه برادر خودم یه کارت داشت که تو‌اون نوشته بود داروهایی که نباید مصرف کنه راستی بوی حشره کش هم براش بده حتما از دکتر خودش سوال کنید 

چون چند سال بعد از بستری شدنم بخاطرش و اینکه دکتر گفت دچار چنین چیزی هستم ، بدون اعتنا به این مرض با ...

شکرخدا عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خواهر زاده‌ی منم داره طفلی باقلا چند بار خورد تا اینکه یبار خامش رو خورده بود خدا بهش رحم کرد خونشو عوض کردن خیلی خطرناکه اگه ندونی اونا نمیدونستن.

شما شانس آوردی خبر داری ..

فقط حواست به داروها و غذاهاش باشه فکر کنم ده سال مراقبت میخواد ..

تازه بعصی بستنی ها و خوراکی ها که فکر میکنی خلال  پسته روشون ریختن شاید باقالی باشه خواهرم روی همشون حساسه ..

خدابرای هرکسی اونقدر وجود داره که اون به خداایمان داره
2738
مشکلی نداشته خدای ناکرده؟  مثلاً توی سرماخوردگی و اینا.. آخه اونایی که فاویسم دارن میگن یکسری ...

نه عزیزم خداراشکر استامینوفن هم میخوره 

فقط دکتر خودش میتونه بگه چه چیزهایی مصرف نکنه برادر خودم یه کارت داشت که تو‌اون نوشته بود داروهایی ک ...

حشره کش دیگه چرا،؟؟

نکنه ادکلن و عطر هم نباید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام عزیزم پسر منم یک سال و چهار ماشه و فاویسم هست. منم وقتی فهمیدم خیلی گریه کردم ولی خب چیز مهمی نیست. باقلا بده براش نباید بخوره یا دست بزنه یا توی فضای بسته که پخته میشه و پاک میشه باشه توی فضای آزاد مشکلی نداره بوش بیاد من اینو دکتر بهم گفته. اسپری و ادکلن خیلی خطرناک نیس ولی خیلی در معرضش نباشه.اسپری حشره کش خیلی خطریه. آسپرین بدهست. دارو هاشم همشو تحت نظر پزشک باید بگیری نمیشه دارو خودت بگیری چون شاید چیزی داخلش باشه که بد باشه هررر دکتری بردیش بهش بگو قبل نوشتن دارو. و اینکه ممکنه برطرف بشه پسر من یه بار آزمایش داد چند وقت پیش هنوز بود ولی دکتر گفت یک سال دیگه باز باید بده.

مامانِ پسر کوچولوی شیطون 😍 کارِ خدا نشد نداره🥲 با تنبلی تخمدان و بعد یک سال و نیم دکتر رفتن،دکتر گفت فروردین بیا آی یو آی ولی من فروردین1401 جواب آزمایشم مثبت شد 🥲👨‍👩‍👦 فَنِ حامیم🫶😍 یه سری سیاه و سفیدا خوبن ♥️ مث برف لای موهات 🌨️ مث کلاویه‌های پیانو 🎹 مث اون دوتا چشمات 👩‍❤️‍👨
خواهر زاده‌ی منم داره طفلی باقلا چند بار خورد تا اینکه یبار خامش رو خورده بود خدا بهش رحم کرد خونشو ...

یعنی اگه تا ده سالگی مراعات کنم رفع میشه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حشره کش دیگه چرا،؟؟ نکنه ادکلن و عطر هم نباید

حشره کش بده حنا هم بده چون انتی اکسیدان دارن اهان رنگ مو اکسیدان هم بده 

حشره کش دیگه چرا،؟؟ نکنه ادکلن و عطر هم نباید

نمیدونم‌ دقیقا ولی فکر کنم به خاطر شیمیایی بودنش نه عطر و ادکلن نه مشکلی نداره استفاده میکنه میگم که میخوای خیالتون راحت بشه از دکتر خودش سوال کنید 

2706