2737
2734
عنوان

به نظرتون یکی عمدا برق خونمون قطع نکرده؟ خیلییی میترسم😱

| مشاهده متن کامل بحث + 474 بازدید | 42 پست
فقط به پشت سرت‌نگاه نکن

واقعنم روانیی .

خونه تنهایی ؟ 

پیش میاد بلاخره فیوز یا کلا برقا اتصالی کنه 

اگه بارون باشه اینجوریه و .. گوشیتو نورشو روشن کن باهاش ور برو 

خوابت اومده بخاب یه یکی دو ساعت دیگه اذانه هوا روشن میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب از پنجره ببین همسایه ها برق دارن یا نه

خب این ساعت همه لامپ‌هاشون خاموشه

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
فقط به پشت سرت‌نگاه نکن

از پشت سرم نمی‌ترسم متاسفانه از تاریکی جلو روم ترسیدم ولی شما بیشعوری خودتو نشون دادی

اعتقادات من خلاف چیزیه که فکر می‌کنی اکثر جامعه قبولش دارن اینکه تو این جامعه زندگی می‌کنم به این معنا نیست که تفکرات غالب بهش تفکرات منم باشه _________ درخواست دوستی نمیپذیرم
2728
خب این ساعت همه لامپ‌هاشون خاموشه

توی کوچه لامپ ندارید؟!

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
نترس . خیلی میترسی زنگ بزن ۱۱۰ یه مامور بیاد 

برق که اومد ولی هنوزم میترسم اینقدر ترسیدم دستام میلرزه

این ممکنه شگرد جدید دزدا باشه خیلی وقتام زنگ خونا میزنن ببینن کسی برمیداره خونه هستن یا نه اگه دیدی ...

از همین میترسم تا الان دوبار پارکینگمونو دزد زده

و امشب پدر و مادرمم نیستن دیگه بدتر

2740
چراغ قوه بنداز سمت پنجره بفهمن بیدارید  کاری نکنن اگ دزده یا بلند بلند حرف بزن یا اهنگ بزار سمت ...

چند دقیقه بعد از ترس داشتم اسم داداشمو داد میزدم ولی ادن خوابش سنگینه انگار نه انگار🤦‍♀️

تنهایی تو خونه؟ اگه تنهایی اصلا از خونه نیا بیرون و درا رو هم کامل قفل کن

تنها نیستم داداشم هست خوابه

جرعت نمیکنم برم بیرون میمونم تا صبح بابام بیاد ببینه چه خبر بوده

چند دقیقه بعد از ترس داشتم اسم داداشمو داد میزدم ولی ادن خوابش سنگینه انگار نه انگار🤦‍♀️

اهنگ بزار سمت درتون

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
توی کوچه لامپ ندارید؟!

نمیدونم الان مغزم یاری نمی‌کنه 

الانم که برقا اومده اگه کلا قطع بوده باشه خب واسه اونا هم وصل شده نمیتونم متوجه شم

😂😂شوخی کردم  چون میدونستم ترسی نداری

ولی من واقعا ترسیدم و همچنان نظرم اینه بیشعوری خودتو نشون دادی