2733
2734

يكماه پيش يجا دعوت بوديم افطار

من تو اتاق بودم و كيفم پيشم بود

كيفم بزرگ هست چون وسايل بچه توش ميزارم

يه چنددقيقه اي وفتم پذيرايي وقتي برگشتم ديدم يه گوله مو تو كيفمه

خيلي تعجب كردم ك اين مو چيه اخه مگه خونه جارو نشده…حالا مثلا اگر رو زمين بوده چجوري تو كيفم رفته

البته زيپم باز بود ولي كيفم بزرگه و ارتفاع داره

خلاصه بخودم گفتم چرت پرت فكر نكن

حالا ازون شب دقيقا تو خونمون همش دعوا ميشه نميخوام ربطش بدم ب مو ها

شايد چشم خورديم

ولي سابقه نداشت ما انقد دعوا كنيم 

نهايتا دوسه ماه يبار😕😕😕اگر چشم بوده برا رفعش دو سه بار تخم شكوندم فايده نكرد 

ادم وقتي عاجز ميشه فكرش الكي ميوفته ب شك و…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

آخه تخم مرغ به چه دردی میخوره 😐

توسل کن به قرآن به خدا ،۴۰ روز بقره بزاز 

وقتی میمیرید                                                                        نمیفهمید که مرده اید ، ‌‌                                                    تحملش فقط برای دیگران سخت است….                                 بی شعور بودن هم مشابه                                                     همین وضعیت است!
2738

کسی ندیدی بره اتاق؟ 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

عزیزم سوره حمد توحید ناس فلق کافرون و آیت الکرسی رو به ترتیب هر کدوم رو ۷ بار بخون به اسپند خالص و بعد از اذان مغرب دود کن توی خونه خیلی موثره

آخر شب هم ذغال و اسپند خاموش شده رو بریز سر کوچه یا خیابونتون

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 
چنددين دفه١٠٠ تومني و ٥٠ تومني دادم فقير..

قران بخون 

برای ارامشتون 

مخصوصا 

نادعلی بخون در روز ۷بار 

🌶پريشاني من از اين نيست كه به من دروغ گفته اي، از اين آشفته ام كه ديگر نمي توانم تو را باور كنم.
مادر صابحونه كلا تو اتاق بود بقيه هم گذرا ميرفتن ميومدن

شاید مو بوده جارو نخورده ی وقتا میشه😕

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2706