2737
2734
عنوان

پسرم١٦ماهشه اسهال داره

43 بازدید | 12 پست

سلام دوستان بچم١٦ماهشه دوروزه اسهاله شديده دكتر امروز لوپراميد داد ٢بار دادم هيچ فرقي نکرده فقط نگرانم من اينه كه اسهالش كاملا ابه مثل ادرار بعد داخلش تيكه هاي خيلي خيلي كوچيك مدفوع هست ولي كامل ابه كشي تجربه اي داره

خداجونم ميدونم كه صدامو ميشنوي و بهترينارو برام رقم ميزني

اگر مواد غذایی هضم نشده دفع میشه و آبکی هست و متعفن عسل و بارهنگ و نعنا بده بهش

ولی اگر غذای هضم شده رقیق دفع می‌شه  کته ماست بده بهش روی کته داغ ماست و نعنا بریز ترکیب کن داغ داغ بده بهش

Ors حتما بهش بده دو برابر مقدار آبی که دفع می‌کنه اگه ندی الکترولیت های بدن به هم می‌ریزه و فوق العاده خطرناکه جدی بگیر ors رو به هر شکلی که میتونی بده بهش 

توی ماستش پودر پروبیوتیک بریز حتما روزی دو تا اگر ماست یا ors نمیخوره توی سرنگ بریز بده بخوره

پروبیوتیک نباید حرارت ببینه ها باکتریه فوری از بین می‌ره توی غذا نریزی یه وقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر مواد غذایی هضم نشده دفع میشه و آبکی هست و متعفن عسل و بارهنگ و نعنا بده بهش ولی اگر غذای هضم شد ...

ممنون از راهنماييت عزيزم 

ویروسه پسر منم داشت حتی خونی شده بود دکتر که بردم دوتا دارو داد چنبار دادم خوب شد ،جای نگرانی نیست ، ...

همينجوري اب دفع ميكرد؟

ویروسه پسر منم داشت حتی خونی شده بود دکتر که بردم دوتا دارو داد چنبار دادم خوب شد ،جای نگرانی نیست ، ...

چي بود داروش

2740
آره دکتر گفت جای نگرانی نداره ،واقعا چند روز افتظاح بود 

من امشب خيلي ترسیدم قشنگ عين ادرار بود تب هم داشت خداروشكر تبش قطع شده فعلا

من امشب خيلي ترسیدم قشنگ عين ادرار بود تب هم داشت خداروشكر تبش قطع شده فعلا

فقط یکم حواست باشه خوب میشه ،من که تو اسهالش خون دیدم داشتم از ترس قش میکردم ولی دکتر گفت اصلا نگران نباش این یه چیز عادیه

فقط یکم حواست باشه خوب میشه ،من که تو اسهالش خون دیدم داشتم از ترس قش میکردم ولی دکتر گفت اصلا نگران ...

خداروشكر كه خوب شد انشالله همیشه تنش سالم باشه