2737
2734

یه بنده خدایی برام اینو تعریف میکرد 

میگفت وقتی میرفتیم بیجار کاری(نا شمالی هستیم میشه همون کشت برنج اینی که گفتم)یه خانومه بود که دختر خونده داشت یعنی دختر شوهرش رو بزرگ میکرد بعد خیلی با این دختر خوندش بد بود عادت داشت سز هر چیزی رون پای دختر خوندش رو نیشگون میگرفت اون قدر محکم که خون جاری میشد....

خیلی سال ازین قضیه گذشت و فهمیدیم طرف قند گرفته یه پاش قطع شده  بعد روم به دیوار رفته توالت فرنگی و پاش تو چاه گیر کرده....

نمدونم حالا این تاوان اون کاراش بوده یا نه ولی عجیب برام عبرت آموز بود...

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای خدا 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

حالا یچی پر ریزون تر کارماست نیست خداییم وجود داره دو جواب بد کارت رفتار هم تو این دنیا سرت میاد هم اون دنیا  پشم ریزون ترش اینک فکر میکنی تو این دنیا ج گرفتی رفت ولی اون دنیام بسرت میاد

2740
من به کارما اعتقاد ندارم  اگه کارما رود ک خیلیا باید ب زمین گرم میخوردن

جوجه رو آخر پاییز میشمرن😉

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
اونه حقه ولله

شمالی هستی؟

دقیقا منم کارما زیاد دیدم یکیش تو محلمون دیدم ،یه پسره دوست دخترش گول میزنه می‌بره خونه و با دوستش بهش تجاوز میکنن چند وقت بعدش دوتا پسره با موتور میرن زیر تریلی و به شکل فجیعی جنازه هاشون متلاشی میشه

☕🎵🍫🍻
دقیقا منم کارما زیاد دیدم یکیش تو محلمون دیدم ،یه پسره دوست دخترش گول میزنه می‌بره خونه و با دوستش ب ...

یا خود خدا

به نظرم خدا تو حق خودش خیلی صبوره ولی از حق بنده هاش نمیگذره لد کنی چوبشو میخوری