2733
2734
عنوان

ی نصیحت برام میکنید آبجی ها🥹

107 بازدید | 12 پست

سلام من نامزدم موقع خرید عیدی مادرشوهر و خواهر شوهر و همسر منو میبرن بازار واسه خرید؟

من حس میکنم اگه مامانش باهام بیاد انتخابکنه یعنی دخالت میکنه و میترسمعصبی بشم و دعوا بشه

میشه نصیحتم کنین چجوری باید رفتار کنم موقع خرید عیدی هام مثلا عید قربان بردن بازار باید چیکارکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مممنون عزیزم  اره سلیقمو میگم مثلا از کجا بدونم چقدر میخوان برام خرج کنن مادرشوهر خودش میبره ...

بستگی داره عزیزم

خیلیا دخالت‌هاشون زیاده میبرن یجا میگن انتخاب کن

بهتره نیان

ولی اگ اومدن باید قاطع نظرتو بگی وگرنه بعدا با خودت توو جنگ میفتی

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
2740
بستگی داره عزیزم خیلیا دخالت‌هاشون زیاده میبرن یجا میگن انتخاب کن بهتره نیان ولی اگ اومدن باید قا ...

اره درسته منم این جور رفتار ها خیلی عصبیم میکنه میترسم بحث بشه. 

از کجا بدونم مثلا چندتا لباس میخوام بگیرم چقدر باید خرج کنم من هیچی عیدی عروس اینا ندیدم

اره درسته منم این جور رفتار ها خیلی عصبیم میکنه میترسم بحث بشه.  از کجا بدونم مثلا چندتا لباس ...

ااره منم اخلاقم مث توعه. و نمیتونم خودمو کنترل کنم🤣

از شوهرت میتونیی بپرسی ک دستت بیاد قراره چقد خرج بشه

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
بستگی داره عزیزم خیلیا دخالت‌هاشون زیاده میبرن یجا میگن انتخاب کن بهتره نیان ولی اگ اومدن باید قا ...

مگه زمان قدیمه که مادرشوهر بیاد 

با نامزدت دوتایی میرین 

نامزدت مثلاً میگه مانتو و شلوار می‌خریم 

انتخاب میکنی برمی داری 

وای ازدواج تو چه با دغدغه هست 

مطمئنی اشتباه نمیکنی 

والا بنظر من که پیر میشی

مگه زمان قدیمه که مادرشوهر بیاد  با نامزدت دوتایی میرین  نامزدت مثلاً میگه مانتو و شلوار ...

من ک ازدواج نکردم😂

اخه خیلیا هنوز قدیمی فک میکنن گفتم شاید مادرشوهرشم میاد باهاش

چون من خودم تجربه نداشتم ولی خیلی از دوستام ک اطرافم بودن مادر طرف اومده بود و متاسفانه ب اختلاف خورده بودن