2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

.🖍این ۱۱ چیز را هر روز به خودتان بگویید👌🏻دیروز گذشت. من زیبا هستم. امروز روز من است. امروز روز محشریست. من از پسش برخواهم آمد. شکست خوردن اشکالی ندارد. من به اندازی کافی خوب هستم. من به انتخاب‌هایم افتخار می‌کنم. من می‌توانم هرآنچه که می‌خواهم باشم. من خیلی خوش شانسم که سلامت هستم.چیزهای بی اهمیت روز من را خراب نمی کند.

من به زودی ماشین شاسی بلند میخرم تاپیک آخرم همینه دعا کنین بخرم

همون ۶۰ میلیون یا شاسی بلند؟  بجاش بهتر نیست مسافرت خارج از کشور بری کلی خوش بگذرونی یواشکی بجای اینکه تو چشم باشی

با حیوانات مهربون باش⚘
2740

🪙۱۰ باور ثروت ساز👇👇1️⃣دنیا غنی از ثروت است و من چه بخواهم چه نخواهم جذب من میشود فقط باید ان را بگیرم💲2️⃣ من با وجود این همه ثروت زیاد نیز بیشتر خواهان خوشبختی هستم و همواره بیشتر جذب خوشبختی و ثروت میکنم.💚3️⃣ من لیاقت ثروتمند شدن رو دارم.💰4️⃣ثروتمند شدن خیلی آسونه.❤️5️⃣ من انسان خلاق و باهوشی هستم.💵6️⃣ هر روز موقعیت ها و ایده ها برای ثروتمندشدنم بیشتر و بیشتر می شود.🧠7️⃣بی نهایت فرصت و ایده برای ثروتمند شدن من در جهان وجود دارد.😀8️⃣ من انسان خوشبختی هستم.😍9️⃣ من انسان خیلی خوش شانسی هستم.💲🔟 احساس میکنم تقدیر من این است که ثروتمند شوم.☺️.

بعدم اینکه .یعنی آدم ماشین خوب نگیره که تو چشم نباشه؟؟ حساسم کردی

بستگی به باور و عقیده خودت داره من زندگیم بخاطر چشم زیر و رو شد دیگه هیچ خبری از خودم به کسی نمیدم دیگه  سعی میکنم تو چشم نباشم  یه دونه عکسم تو مجازی نمیذارم

با حیوانات مهربون باش⚘
بستگی به باور و عقیده خودت داره من زندگیم بخاطر چشم زیر و رو شد دیگه هیچ خبری از خودم به کسی نمیدم د ...

ببین .درسته منم کلا دو سالیه اینستا رو پاک کردم و تو مجازی های دیگم عکسی از خودم نمیدم .ولی نمیشه که ماشین خوب سوار نشیم بخاطر چشم.پس اینهمه پولدار چی میکنن؟البته الان پراید داریم

2706