2733
2739
عنوان

از پسرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2937 بازدید | 102 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تروخدااااا وقتی هنوز به پختگی نرسیدین بچه دار نشین 

یه بچه پنج ساله چ گناهی داره ک اینجوری باهاش رفتار میکنی 

هممون یه دورانی می‌ترسیدیم و امن ترین نقطه دنیا رو وسط مامان بابا میدونستیم 

عوض مهر و محبته؟

چکارکنم؟؟با سیاست ومهربونی حرف گوش نمیده با داد حرف گوش نمیده باهیچی حرف گوش نمیده ی پسر لجوج و بی ت ...

یک شبه ک تربیت نمیشه

از اول اینطوری بار اومده

الان باید ببرینش پیش ی مشاور کودک و بعد با رفتار مناسب و گذر زمان روش وقت بزارین

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
قطعا فحش و زبون درازی درکنار پدر،و مادر تربیت شده از بچه های کوچه که یاد نگرفته عزیزم الانم مریضی ا ...

اخه ی حرکت بدی داره وقتی بغلش میکنم خییلی ببخشید خودشو میچسبونه بهم و اوانجای خصوصیش یطوری میشه

چندشم میشه وعصبی اوایل چندبار موضوع و عوض میکردم فایده نداشت الان رک سرش داد میزنم پروتر شده

نمیدونم چطور این مشکلشم حل کنم باعث شده بدم بیاد بغلش کنم

2740

عزیزم چرا اومدی اینجا گفتی الان میخورنت 

اینجا نمیدونی مگه همه مریم مقدس ماشالا صبور فهمیده فرهیخته صداشونو رو بچه بلند نمیکنن حتی اخم نمیکنن به بچه 😏😏 

و

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
تروخدااااا وقتی هنوز به پختگی نرسیدین بچه دار نشین  یه بچه پنج ساله چ گناهی داره ک اینجوری باه ...

مهرومحبت تا یجایی اره ن اینکه هرشب هرشب بچسبه وسط من ۲ کلمه نتونم با شوهرم حرف بزنم اینطور بدتر من و پدرشم از هم دور میشیم و زندگیمون سرد ومتلاشی میشه

رابطه جنسیمون بزورو دزدکی شده و کشیک میدیم تابخوابه بااینکه کلی رعایتشو میکنیم ولی بازم انگار ب بلوغ زود رس رسیده تا بغلشم کنم خودشو میچسبونه بهم و اونجای خصوصیش یطوری میشه خب اینا همش از عوارض چسبیدن زیادیش ب ماست خودشم خیلی چشم و گوشش بازه اصلا یه وضعیه ک نمیدونم چ خاکی ب سرم بریزم

اخه ی حرکت بدی داره وقتی بغلش میکنم خییلی ببخشید خودشو میچسبونه بهم و اوانجای خصوصیش یطوری میشه چند ...

شاید شما حساس شدی عزیزم

بازم بهتره هم خودت و هم پسرگلت به روانشناس مراجعه کنید و انشاءالله نتیجه می بینید

روح بیشتر به دکتر نیاز داره تا جسم

حتما بهش اهمیت بده

حال دلت خوش عزیزم🌸

اگ واقعا براتون آزار دهنده هست ببریدش پیش یک روانشناس کودک و اگ خودتون هم برید پیش یه مشاور خوبه .بعضی کارها تا بچه کوچیکه باید انجام داد مثل جدا کردن اتاقش ،بزرگ‌تر که بشن سخته دیگ . فحش و زبون درازی رو ببینید از کی یاد گرفته ؟ ولی در کل از روانشناس کودک کمک بگیرید خیلی بهتره . اگ‌ کلاسی چیزی ثبت نامش کنید بهتره و شما هم‌ چندساعت آرامش دارید 

فقط 10 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بزار پیشتون بخوابه بزار لذت بچگیشو ببره کنار پدر و مادر ،۱۰ ،۱۵ سالش شد التماسش هم بکنی نمیاد حتی در ...

چی بگم نمیدونم منم مادرم از ته دلم نمیگم حرفمو ولی از بس بهم فشار اومده ب جنون رسیدم