2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
بینت گوشتی هست باید خیلی دقت کنی تو انتخاب دکتر من خودم نیمه فانتزی دوست دارم بازم برو نمونه کار دکت ...

عزیزم من عکسمو واسه دکتر فرستادم گفت غضروفی با پوست ضخیم گفتم گوشتی نیست گفت نه واسه خودمم سوال شد حالا بایدحضوری برم

عزیزم من عکسمو واسه دکتر فرستادم گفت غضروفی با پوست ضخیم گفتم گوشتی نیست گفت نه واسه خودمم سوال شد ح ...

پوست ضخیم میگن سخته عملش بازم حضوری برو چند جا نمونه کار ببین

میِشه‌بارها‌بَخشید،‌ولی‌دیگه‌اعِتماد‌نکرد...!🖤
بینت گوشتی هست باید خیلی دقت کنی تو انتخاب دکتر من خودم نیمه فانتزی دوست دارم بازم برو نمونه کار دکت ...

فعلا محمدجواد ریخته گر و پیدا کردم اونم در حدود ۳۰ تومنه ۱۸نفر از دوستام رفتن راضین همگی

پوست ضخیم میگن سخته عملش بازم حضوری برو چند جا نمونه کار ببین

خیلی دوست دارم عمل کنم خرداد که امتحان بچه م تموم شه میدونی عزیزم من بچه کوچیکم دارم مطب گردی برام سخته فعلا تو وات ساپ مشاوره شدم قطعی شه دکترم حضوری میرم

اگه دماغت گوشتیع دکتر صالح راد خیلی خوب در میاره  فرق غضروفی و گوشتی چیه

نمیدونم 😁من نا واردم فقط خدا کنه خوب بشه از این بدترش نکنن والا این همه پول وهزینه میخوام کنم کار شیک تحویل آدم بدن