2733
2739
عنوان

هرررگززز ازدواج نخواهم کرد.

| مشاهده متن کامل بحث + 4376 بازدید | 157 پست
آره

هنوز ۱۵ سالته ب شوهر داشتن فک میکنی ؟؟؟؟؟

یه توپ رو ک بندازی هوا  ، هزار بار میچرخه 

نظر تو هم ب مرور زمان عوض میشه الان هنوز بچه ای

📍یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد/ طلب عشق زه هر بی سروپایی نکنیم🫀🥲🤌🏻
عزززیزم خدا همچین مردایی رو لعنت کنه الهی

فقط بزار ی چیزی و بهت خواهرانه بگم اینو آویزه گوشت کن هیچوقت یادت نره 

زنی گ خرج نداره ارج نداره 

من هزاتا فداکاری کردم اما هیچ کدوم دیده نشد و همیشه به خاطر این کارم آسیب دیدم 

اینو هیچوقت یادت نره 

اگه ی روز خواستی ازدواج کنی فقط عشق کافی نیست همه چیزو در نظز بگیر عشق ی روزی تموم میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب من خیانت نشده ولی با حرفا و کاراش پیرم کرده

هیچ مرد خوبی تو دنیا نیست.

حالا شوهر من‌ اخلاق و رفتارش خوبه منو خیلی دوست داره واسه بچه هامون‌سنگ‌تموم‌میزاره.ما براش تو اولویت هستیم

همه حسرت زندگیه منو‌دارن ولی چند بار مچشو گرفتم دیگه زندگی‌برام‌ رنگ و بویی نداره .بخاطر دخترام دارم‌زندگی‌معمولیمو میونم‌ولی قلبم و ذهنم‌ داغونه

2728

خوب میکنی.  من که هررررکس میبینم میگه دوس ندارم ازدواج کنم میگم آفردن.  خیلی قوی هستی.  

البته اینا که دنبال پارتنر و کثافت کاری هستن منظورم نیست

منظورم دخترایی هست که هیچ نری رو تو قلبشون راه نمیدن و با قدرت و راحت و آزاد به دور از شوهر و خانواده نحسش زندگی میکنن

سر کار میرن و موفقیت کسب میکنن

,خیلی نظرات برام جالب بود چون همین جا کلی تاپیک دیدم که دارن دق میکنن واسه ازدواج.    نذرو ...

اونا از بس سطح فکر دغدغه‌شون پایینه شوهر و ازدواج شده براشون دستاورد نه هنری دارن نه فکری زندگی شده براشون شوهر و خانواده فرهنگ پایین فرو کرده داخل ذهنشون باید گرفته بشی و فلان یادشون نمیدن کار کنن و درس بخونن فقط جفت گیری و جوجه کشی و توسری خوری یادشون میدن

فقط بزار ی چیزی و بهت خواهرانه بگم اینو آویزه گوشت کن هیچوقت یادت نره  زنی گ خرج نداره ارج ندا ...

آره بخدا.

زن‌ خرج خودش نکنه از خودش بگذره بخاطر زندگیش آخرشم‌ میگن وظیفت بوده واسه زندگیت بوده .اصلا نمیکردی توام‌ مثل زنای دیگع خرج‌خودت میکردی.

2740
ازدواج میتونه بزرگترین اشتباه هر کی باشه  حالا من ک ازدواج کردم اونم با کسی ک عاشقش بودم چ گلی ...

عزیز دلم تجربه بد خودت نمیتونی به همه نسبت بدی دیدت عوض کن اتفاقا مردای دور من مثل برادرم وهمسرم از اون استثناها هستن

در این گه گه کُه کَه کَه کُه ناگه واز این حرفا....
عزیزم چرا درس نخوندی؟نذاشتن؟

دیپلم گرفتم 

باهم دوست بودیم خودمم عاشقش بودم اونم همینطور ازدواج کردیم اما بعد ی مدت همه چی عادی شد 

آدم یکیو دوس داره دیگه چشمش هیچی نمیبینه واس همین گند میزنه ب زندگیش