2737
2734
عنوان

چقدر یه سریا چندششنننن🤢😝

| مشاهده متن کامل بحث + 646 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چ حوصله ای داری سوراخ گوشش و مدل گوشواره نگاه می‌کنی من اصلا نه دقت میکنم ن وقت نگاه کردن و تغییر لباس و و تغییر سبکشون از بس خودم مشغله دارم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2740

عزیزم یکم دلت رو بزرگ تر کن خب اگ دوستت مقنعه در میاره تا گوش هاشو ببینین یا دنبال جلب توجه باشه خب چی میشه تواون لحظه مثلا بهش بگی چقد قشنگه چقد بهت میاد و باعث شی حس خوب بهش القا کنی بجای این ک بگی اه اه و پیف پیف. یا حداقل اگ اینکار نمیکنی اشکال نداره ولی بی اهمیت باش

بدبختي اینجاست که خوشبختي اونجاست     
مدرسه که دخترونه اس 

پیک می یعنی کسی که دنبال توجه هست ، حالا از هر نوعی

جواب توهین و با توهین میدم از تعلیق هم نمیترسم ، لطفا تاپیک ها رو با خونه و خونواده اتون اشتباه نگیرین و تربیت خونوادگیتون رو به رخمون نکشین 
خب دوست داره به دوستاش قشنگیاشو نشون بده  چی از تو کم میشه  چی به تو میرسه  کاش سر ...

باشه 

تو هر تاپیک باید یکی مثل تو باشه فاز معنوی برداره که سرتون تو زندگی خودتون باشه 

باشه خوش به حال تو که سرت تو زندگی خودته👌

🩺🥼❤️
عزیزم یکم دلت رو بزرگ تر کن خب اگ دوستت مقنعه در میاره تا گوش هاشو ببینین یا دنبال جلب توجه باشه خب ...

میگم دلم نمیخواد حتی بهش نگاه کنم چی میگی 

اتفاقا همیشه به دوستام ویژگی های خوبشونو یادآوری میکنم مثلا هر روز به بغل دستیم میگم که چقدر چشماش قشنگه 

ولی با این یکی نمیتونم کنار بیام 

🩺🥼❤️