2737
2739
اگه طلایی چیزی از خودت داری ببر ولی فاکتور ایناشم بردار به نام خودت باشه ک شوهرت ادعا نکنه چیزی از خ ...

باشه طلا اینامو دیروز که دعوا کردیم ازم گرفت ، میرم پیش مادربزرگم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جعبه ی گوشیتم بردار خیلیم مواظب خودت باش بعدشم من اصلا پیشنهاد نمیکنم فرار کنی هیچ پیشنهادی ندارم&nb ...

باشه مرسی 

فرار تصمیم خودمه و فک کنم عاقلانه ترین تصمیمی باشه که تو عمرم میگیرم

باشه طلا اینامو دیروز که دعوا کردیم ازم گرفت ، میرم پیش مادربزرگم 

آره آفرین اونجا برو اگه فاکتور طلا هم داری بردار ک چند روز دیگه با ۱۱۰ بری ازش طلا رو پس بگیری البته اگه فاکتور به نام خودت باشه چیزیم ارزشمنده تو خونه بردار گردنم نگیر ک تو برداشتی چیزی باشه ک مدرکی نداشته باشه ازت ک برداشتی یا مال خودشه 

2731
باشه مرسی  فرار تصمیم خودمه و فک کنم عاقلانه ترین تصمیمی باشه که تو عمرم میگیرم

اگرم فرار می‌کنی حتما برو خونه مادر بزرگت هرچیم گفت اهمیت نده بمون همونجا هرجور شده سر کن حتی اگه بهت حرف زد 

آره آفرین اونجا برو اگه فاکتور طلا هم داری بردار ک چند روز دیگه با ۱۱۰ بری ازش طلا رو پس بگیری البته ...

باشه ، ولی نمیدونم چیز بارزشی هس که ببرم یا نه 

2738
اگرم فرار می‌کنی حتما برو خونه مادر بزرگت هرچیم گفت اهمیت نده بمون همونجا هرجور شده سر کن حتی اگه به ...

نه اتفاقا بهشون گفتم آغوشش بازه برام اونم تنها زندگی میکنه 

ولی میتونم باهاش لباس مردمو بدوزم پول دربیارم 😔 وگرنه بخوام دولاره بخرم پولی ندارم 

الهی فدات شم خب با خودت ببر انشالله به حق امام رضایی ک تو شهرشم به آقا امام جوادش قسمش میدم ک خدا نگه دارت باشه و کارتو راه بندازه الهی آمین 

2706