2733
2739
عنوان

اعصابم خیلی خورده ، همش سر بچه با شوهرم دعوامون میشه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 25 پست
اره شورشو که در میاره  شوهرم هم حق داره اصلا حرف گوش نمیکنه اصلا حرف حساب نمی‌بره شوهرم بدش ...

شما غیر طبیعی هستی

الا ک بت شوهرتو جلو بچت میشکنی مطمعن باش بچت تا چن سال دیگ خودتم حساب نمیکنه

ببخشید رک گفتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنظرم رفتار خودت اشتباهه

رو خودت کار کن وگرنه هی بگی بچست پس فردا حریفش نمیشین چه معنی داره بچه همش تو گوشیو تی وی باشه 

بشینین باهاش بازیهای مختلف کنین

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️
🥲کاش بتونم این جوری باشم  ولی نمیتونم🥲

باتمرین میتونی.شوهرمن غدمی هست وقتی عصبی میشه عین کوه اتشفشانیه که فعال شده بلشه ولی همون لحظه است درجااروم میشه.من بچه بودم سربه سرش میزاشتم دیگ خسته شده بودم انقد تمرین کردم الان جوابشو نمیدم درجا نیادمیگه ببخشید عصبی بودم چیزی گفتم

بچه همیشه بچه نیست لازم توبزرگیش از پدرمادر حسابی ببره

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
بنظرم رفتار خودت اشتباهه رو خودت کار کن وگرنه هی بگی بچست پس فردا حریفش نمیشین چه معنی داره بچه همش ...

درسته...

آخه منم نمیتونم هر لحظه بازی کنم که 

دوس دارم خودش بره اتاقش بازی کنه 

تا حوصله اش سر میره گوشی بازی میکنه 

😭خیلی خیلی خودم مقصرم 

شوهرم درست میگه ولی من طاقت ندارم بچمون دعوا کنه

2738
درسته... خیر ببینی بابت حرف هات😭🥲♥️

من وقتی به دخترم حرف میزنم پاک لج میکنه بدترمیکنه

الان میگم شما شاه دخترایی

شما خانومی

باکلاسی ازهمه باادب تر مهربوون تری

ستیاخانوم میگ چرا مامانمو اذیت کنم چرا باکارام مامانمودق بدم

گولش میزنم بخدا چنان اروم میشه

دخترمنم ماه بعدی میشه چهارسالش خواهرشم دوسال نیم.بخدا انقد اذیت میکنن ک حد نداره

ولی فکرشو میکنم جوری که خودم بزرگ شدم از پیش پدرمادرم اومدم اینام میرن تنهاکسی ک برام میمونه همسرمه

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
من وقتی به دخترم حرف میزنم پاک لج میکنه بدترمیکنه الان میگم شما شاه دخترایی شما خانومی باکلاسی از ...

چقدر قشنگ گفتی

دختر منم همینه وقتی با آرامش و قشنگ باهاش حرف زده شه اصلا لج نمیکنه ولی برعکس باهاش وقتی لج کنی بدتر میکنه

منم باید مثل شما باشم

درست میگید...

واقعا همینه.

شوهر که واسه آدم میمونه ممنونم ازتون🤍