2737
2739
عنوان

کیا سرکلاژ شدن؟ یه لحظه لطفا💚خیر ببینی🌱

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 78 پست
الانم دوباره باردارم و سرکلاژ نکردم ولی اشتبا کردم رحمم هی داره کوتاه میشه

اگ وقتش گذشته بیخیالش شو بهش فکر نکن

استرس نداشته باش که خود استرس مسبب زایمان زودرسه جانم

بسپر ب خدا

دعای توسل بخون ۴۰ تا

صدقه بده هر ماه حداقل ۵۰ هزار

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊
نه امروز 😂 اینو کلی گفتم  دوقلو باردار بود استراحت مطلق  شب عید بچه اومد پایین و.... س ...

ای جانم عزیزمممم

خداحفظش کنه نی نی هارو برات

میگم دلیل زایمان زودرست چی بود خاهر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
←•🌍در بيابان‌های‌تاريک‌و ظلمانی و صحراهای خشک و بی آب و علف ، كه دست تطاول زمان بدان نمی‌رسد...برای شما دعا میکنم :) ▪︎▪︎▪︎• از فرمایشات‌صاحب‌الزمان‌عج!♥️💎 تکیہ بر کعبہ بزن...!وارث شمشیر دو دَم :)🥲✨اشهدُ انَّ‌علی، از تو شنیدن‌دارد 🌌 : طلبه ، حافظ ، نویسنده ، عاشق کتاب ، غزل ، و بارانِ قلم😍🥰🌊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

م دو هفته پیش سرکلاژ شدم..اصلا درد نداشتم بعدش...با بیهوشی انجام دادم..

بسلامتی گلم

هزینش چقدر شد

چقد تو بیمارستان بودی کلا

لکه بینی هم داری طبیعتا

قرص و شیاف و آمپول هم بهت دادن جانم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
بی حسی بودم بعد عمل هیچ دردی نداشتم عمل خیلی راحتیه موقع بارداری هم اذیت نشدم بخیه رو موقع سزارین ...

استراحت و مراقبت هاتون چیبود عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پارگی کیسه آب 

خب پارگی کیسه آب هم باید دلیل داشته باشه گلم

عفونت

یا نرمی دهانه رحم

یا سنگین بلند کردن

هرچند که دو قلویی هم از عواملشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم ۲۹ هفته زایمان کردم 

بچه خوبه عزیز؟

چرا زودرس شدین دلیلش چیبود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
انشاءالله به دل خوش بغلش کنی عزیزم

خیلی ممنونم،،همچنین.😘😘

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼
ن عوارض نداره خوب کاری کردی الان استراحت مطلقی یا نه

من طول سرویکسم ۵۰ بود تو هفته ی ۱۲ چون دوقلوان سرکلاژ کردم محص احتیاط،،استراحت مطلق اون جور که فکر کنی نیستم ولی خب باز رعایت می کنم.

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌼در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌼

سن بارداریت بالاست،الان خطر نداره سرکلاژ؟

سرکلاژ معمولا تا قبل از آنومالی انجام مبدن و اگه بعدش طول پایین بیاد پساری میذارن

خدایا مراقب بچه‌ها و عزیزام باش،مرسی🤲🏻🤍💛❤💚🧡💙💜🤎
2706