2737
2739
عنوان

قرص مخمر و شیر خشک خریدم

112 بازدید | 13 پست

واسه تپل شدن بنظرتون تاثیر داره؟بعد از پریودیم میخام شرو کنم بخورم

تو پریودی قرص مخمر ابجو بد نیس بنظرتون؟

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

شما هم اگه تجربه ای دارین بگین تو پریودی قرص مخمر رو میخکردین؟

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزمزمه فقط جوانه گنوم و جوانه ماش و مالت بخور لااقل به کبدت آسیب نمیرسه بازم با دکتر مشورت کن

تو داروخونهه گفتن مشکلی نداره و ضرر نداره

2738
مخمر هیچ ضرری نداره، پودر کربو بگیر زودتر چاق میشی

پودر انشور خریدم دیگه

تاثیری هم داشت؟

آره  صورتم تپل شد

من سال بعدش فقط و فقط با پرخوری تونستم ۱۸کیلو چاق کنم خودمو.  رمز موفقیتمم پودر جوانه گندم بود و شیره انگور و   و اینکه از ۷ صبح شروع میکردم پرخوری رو.  

میان وعده حتمااااا میخوردم.  ینی همش در حال خوردن بودم.  سخت بود اما آخراش راحت شد.    ۵ ساله که گذشته اما وزنم برنگشته . تثبیت شدم

در من، مریم امیرجلالی پریود شده.‌..هر زمان از کامنتم خوشت نیومد، راحت ریپلای کن.من پایه‌ی بحث و جدلم😁✋🤝
شیر خشک منظورم نیست  پودر گینر یا کربوهیدرات

خب اونا واسه اونایی ک میرن باشگاه نیست؟