2737
2734
عنوان

ختم صلوات لطفا کمکم کنید

87 بازدید | 16 پست

۱۲۴۰۰۰ نظرم بوده هرچقدر کَرَمتون هست بفرستید 

لطفا بهم بگید دعاتون میکنم 

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

منظورم نذر بوده

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۱۰۰

مرسی 

فرستادین اطلاع بدین 

انشالله حاجت روا شید 

2728
فعلا ۱۰۰۰ تا برمیدارم🌺  قبول باشه و ان شاءالله شما و هممون که شرکت کردیم به برکت و ضمانت همین ...

انشالله 

خیلی خیلی ممنونم 

ده تا صلوات میفرستم شما هم برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن نمیدونم چه کسی به شوهرم پشت سرم حرف زده که شوهرم بهم میگه حال خودتم از خودت بهم میخوره ( یعنی ببخشید منظورش تو مجرد بودی خراب بودی) هرچی بهش قسم خوردم باور نکرد فقط تنها چیزی میخوام برام دعاکنین آبروم حفظ بشه😭😭😭

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
ده تا صلوات میفرستم شما هم  برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن ...

مرسی 

انشالله که به عظمت قران ابروتون حفظ شه 

2740
مرسی  انشالله که به عظمت قران ابروتون حفظ شه

ان شاءالله ممنون عزیزم

حضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭
ببخشید اینو میگم.ولی مگه وقتی یه نفر نذر میکنه خودش نباید همشو انجام بده ؟پس چرا میدین بقیه براتون ب ...

نذر نیست گلم 

ختم هست برای رسیدن به حاجت یه جایی شنیدم گفتن این طوری نیست اما نذر طوری هست 

منم ۱۰ تا دعا کن خدا یه پسرسالم صالح و پر روزی بهم بده 

انشالله 

مرسی عزیزم

ده تا صلوات میفرستم شما هم  برامن دعاکن خدا آبرومو حفظ کنه حضرت زهرا وامام زمان ضامن آبروم بشن ...

من الان یه متن خوندم برای رفع تهمت 

اتفاقی خوندم یادم به شما افتاد نوشته بود برای رفع تهمت دعای ناد علی  خونده بشه شبانه روز حالا تاپیکش براتون میذارم