2737
2734

من شش ماهه عمل بینی کردم و خب بیشتر تاپیکام درباره همینه برید اول قبلی ها رو مخصوصا یه دونه آخری رو یه نگاه بندازید تا بگم چی شده من بینیم بزرگ بود و پر از مشکل ولی حداقل چیزی که داشت این بود که بهم میومد رفتم عمل کردم و کلی مشکل که خیلی تو چشم تر هستن و دارن منو میکشن پیدا شدن امروز رفتم دکتر و دکترم اصلا گندی که زده رو قبول نکرد و تازه با پررویی گفت بینی گوشتی بهتر از این در نمیاد در حالی که من مشکلم این بود که کج وکله و کرده و قرینه نیست اول خواستم اسم دکترم رو بگم چون من از تو همین جا اسمشو درآوردم و اصلا هیچ نارضایتی اینجا ندیده بودم ولی با اتفاقاتی که برام افتاده فک میکنم اون نظرات فیکن 

اول اینکه اگه خودتون بینی و لب یا هر جایی از صورتتون رو دوست دارید و مشکلی باهاش ندارید و وقتی می‌شنید نگاه میکنید می‌بینید تحت تاثیر حرف بقیه مث پارنتر تون که قیافه خودش شبیه کپک میمونه یا مامانتو یا حتی خواهرتون قرار گرفتید لطفاً عمل نکنید اونا دقیقا همون آدمایی میشن که بعد عمل خونتون رو میکنم تو شیشه 

بعد اینکه می‌خوام اینو بگم که اسم دکترم چی بوده و لطفاً زیاد انتشار بدید تا همه ببینند و وقتی اسمشو سرچ میکنن اول این بیاد تا گول تبلیغات دروغ رو نخورن 

اسمشون بهزاد فرخی هستش لطفاً زیاد نشر بدید لینک بدید که ببینند بقیه هم مرسی من این چند وقت خیلی گریه کردم بابت اتفاقی که تو ظاهرم افتاده امیدوارم کمکتون کنه تا مث من نشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ممنون از اطلاعت 

منم بینیم کاملا گوشتی و با پوسته ضخیمه البته بهم میاد ایرادشم اینه که یکم از جلو باید جمع بشه از نیم رخ هم نوک بینیم یکم افتادست میخواستم سربالا بشه،دکترا گفتن زیاد تغییر نمیکنی دو دل بودم که عمل کنم یانه از عوارضش میترسیدم با حرف تو مصمم تر شدم که عمل نکنم چون دکترا بهم امیدواری ندادن برای عمل انگار زیاد موافق نبودن

من عمل کردم راضی ام. تو مطب خانمهایی میومدن ناراضی بودن اونا زیادی حساس بودن من چون دماغم کج شده بود بخاطر زدن عینک و قوز داشت و باعث شده بود نتونم خوب نفس بکشم الان راضی ام البته بینی من استخونیه