2737
2734

پسره ۷ماهه با همیم ۵روز پیش دعوامون شد همیشه تو این مدت بارها اذیتم کرد زشت ترین حرفها یا رفتارا کرد بعد معذرت خواست بخشیدمش حالا ایندفعه اون ۳تا اذیت ریز منو کرد قاط زدم بد باهاش حرف زدم ۳روز قهر کردیم ن زنگ‌ن پیام اخر خودم پیام دادم اشتی کردیم دیروز 

بعد شبش گفت گوشیمو فروختم ۶تومن پول لازم بودم دارم میرم فلش بزنم گفتم مگ میشه تو ک بدون گوشی نمیتونی 

خ رفیق بازه و جونش ب گوشیش بنده گفت ب طرف زنگ بزنم ببینم میشه دیرتر تحویل بدم باز پیام داد گفته ن الان بیار دارم میبرم 

ی حسی بهم میگ داره دروغ میگ چجوری بدون گوشی مونده؟چون گفت سیم کارتمو میندازم رو ی گوشی داداشم یا رفیقی فعلا از مغازه بهت زنگ میزنم ولی از دیروز تاالان زنگی نزده 

حسم میگ میخاد کات کنه بره دختربازی دنبال یکی دیگ ولی میخاد بندازه گردن من قضیه کات رو یا خیانت رو.من همینجور بمونم نتونم خواستگاری راه بدم اون با کسی بخوابه

چون الانک حس میکنم ازم کینه کرده بدش میاد ولی رو نمیکنه قبلا ک باهم خوب بودیم یبار دوهفته ازش دور بودم گفت رفیقم گفته بیا شب بریم با دختر بخوابیم دوتا جور کنم دوتایی بریم خونشون خا لی بشیم  خ دلم میخاست برم چون بتو تعهد داشتم نرفتم دقیقا همینارو گفت بهم اخه قسم خاک عزیزمون خوردیم بهم خیانت نکنیم ولی حس میکنم الان داره خیانت میکنه ولی از طرفی بامنم کات نمیکنه ک من خواستگار ازم بپره مثل این ۷ماه دومورد پرید

الان چکارکنم ۳تکه کادوش دستمه میخام پس بدم ی شال ی ادکلن نو با ی وسیله دیگ.فردا ببرم در مغازشون بهش بدم اونوقت میگ تو دنبال کات بودی ن من 

اگ چیزی نگم هم بلاتکلیفم گوشی هم ک میگ نداره به خطش زنگ بزنم؟

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه