2737
2734

سزارین انتخاب کردم

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سزارین من درد پریودیو به زور تحمل میکنم واسه طبیعی که میمیرم

عزیزم فک میکنی سزارین درد نداره؟؟

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]
2731
جدی اخه میگن بعد سزارین تا دو هفته نمیتونی کاری انجام بدی باید بخابی خون ریزی شدید داری 

نه خدا رو شکر من اینجوری نبودم 

البته دوستم سزارین شد واقعا عذاب کشید . بخیه هاش پاره شد 

بستگی به اینم داره که زایمان چندم هستی 

من سزارین کردم...درد طبیعی هم نکشیدم..ولی موافق طبیعی هستم....نمیدونم بهتره یا چون درد طبیعی نکشیدم اینو میگم..زایمان طبیعی شکمت پاره نمیشه..امپول نمیزنن توی کمرت... من هفت ماهه سزارین کردم گااهی اوقات توی شکمم درد میگیره یا میسوزه.. اگه دیگه دو یا سه بار سزارین کنی اصلا خوب نیست...باز یبار هم خوبه به هر حال.

2740
داره گلم ولی نه مثل طبیعی با مسکنی چیزی ساکت میشه من که اذیت نشدم اصلا

منم ۱۲فروردین سزارین شدم 

برای من تجربه وحشتناکی بود 

مردمو زنده شدم 

هنوزم کامل سرپا نشدم 

[تورا جانم صدا کردم ولیکن برتر از جانی،مگر جان بی تو می ماند در این تندیس انسانی؟]