2737
2734

اونجا نیستم

مامانم میگ سرده خیلی

اعلام بارندگیم شده

بانو_کورد سابقم.  ۱۷ بار تعلیقی بی دلیل شب میخوابم صبح بیدار میشم میبینم تعلیق شدم😅                               نی نی سایت جاییه که میتونی خودت باشی با همه بدی هات با همه خوبی هات و من اینجا اندازه صدسال تجربه کسب کردم.                                                                                                                                          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم منم وضعیتم مثل شما بود دو سال پیش

همین تیکه ها با شوهرم بود 

و منم همه جهیزیه ام مارک گرفتم  حتی ۲ تا از فرشا که با شوهرم بود بابام گرفت تا کمک بشه براش

ولی همسرم وسایلی که باهاش بود جنس ایرانی گرفت چون کمک مالی نداشت و اصلا غصه نداره گلی. 

همه میدونن تو چی گرفتی و شوهرت چی گرفته 

و حالا خداروشکر جنسایی که شوهرم گرفته خوب از آب در اومدن و تا الان ازشون راضی ام 

تو هم خودتو ناراحت نکن وقتی بری خونه خودت به این چیزا میخندی 

من حتی سرویس چوبم که با شوهرم بود خیلی ارزون در اومد براش چون رفتیم تولیدی گرفتیم ینی اگه بهت بگم چند گرفتیم باورت نمیشه ولی خوب قشنگن و هر کی می بینه میگه چه خوشگل و راحته و فکر می کنن چه قیمت نجومی داشته 😂🤣

2731

استارتر توی یکی از تاپیکات گفتی مردم کشورم عرضه ندارن جنس خوب درست کنن منم خارجی میخرم چون خیلی چشم و همچشمی داریم ؛ مردم کشور شما تازمانی که اهل مقایسه و چشم و همچشمی هستن هیچ وقت پیشرفت نمیکنن ؛ اون کشورهایی که شما وسایلشون میخری و افتخار میکنی ،مردمشون چیزی به نام چشم و همچشمی و مقایسه ندارن مگر برای مسائل با ارزشی مثل اخلاقیات....

شما افکارت اشتباست عزیزم

عزیزم راجب تاپیک جهیزیه و...معذرت اگه اینجا پیام دادم  منم معتقدم آدم وسایلی نخره و اگه میگیره کمی خوبشو بگیره . چون یه اصطلاحی هست که میگن از جنس ارزون ، چیزی گرونتر بهت در نمیاد . ما این ضرب المثل رو ترکیشو به کار می‌بریم حالا نمی‌دونم درست معنی کردم یا نه ؟؟ به هر حال میتونی  اگه با بقیه رودربایستی نداری اون قدر که شما خریدید همینقدر دست نگه داری اگه مراسمی میگیرید و گفتین پول یا طلا....جمع میشه برا داماد ، بعد اون ، چن تکه وسایل رو  نقدا بگیرین یا اگه همسرت قبول کرد الان خوبشو  بگیرین و  فعلا چک و نسیه  بردارین تا با پول مراسم چک هاشو پاس بکنه . بهش بگو اگه زود خراب بشه مجبوری دوباره کاری بکنی یه بار آدم خوبشو میگیره بی دردسر. 

2738