2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چجوری انقدر علاقه دارید به بچه دار شدن؟

من یه دونه دارم و مثل چشمام دوسش دارم ولی واقعا دوباره فکر کردن به بارداری و زایمان وشب نخوابی و شیر دادن و از پوشک گرفتن ..... خستم میکنه

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️

[QUOTE=335779390]دیگه بچه ی سوم واقعا زیاده  البته نظر شخصیمه ولی لطفا اگه بضاعت مالی اش رو دارید بیارید[/QUOTعزیزم من میدونم بخاطر همین دودلم چون پسرم دیستروفی دوشن داره وهمسرم چند بار بهم گفته بیا بچه بیارم 

2738

تاپیکاتو یه سرکی کشیدم 

تا وقتی اختلافات بین خودت و همسرتو حل نکردین ، به بچه سوم حتی فکر هم نکن

بارون اومد و یادم داد                                                                                         هرچی آرایش کنی میشوره میبره
چجوری انقدر علاقه دارید به بچه دار شدن؟ من یه دونه دارم و مثل چشمام دوسش دارم ولی واقعا دوباره فکر ...

خوشحالم میبینم چقدر مامانا عاقل شدن،خداحفظتون کنه

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
تاپیکاتو یه سرکی کشیدم  تا وقتی اختلافات بین خودت و همسرتو حل نکردین ، به بچه سوم حتی فکر هم ن ...

اره منم از همین کاری شوهرم میترسم ولی خانوادش نشستن زیر پاش از وقتی مشکل پسرم فهمیدن همش میگن بچه بیارید ،اصلا مغزم دیگه نمی‌کشه 

2706